Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że jeśli jakaś instytucja zażądała usunięcia Twojego filmu z YouTube a ty wysłałeś roszczenie wzajemne to wychodzi na to, że YouTube nawet go nie przesyła do strony żadającej wycofania Twojego filmu? Spójrzcie na dołączony obrazek, z niego wynika że to co napisałem w swoim odwołaniu nawet nie zostanie im wysłane bo "jutubowi coś się wydaje". To jest jakiś absurd. A odnośnie jednego materiału jaki usuwa mi Uefa to chyba już ze trzy razy klikałem jakieś "odrzuć", "zakwestionuj", "nie zgódź się", "wypełnij wniosek" i inne takie. Ja już nie wiem o co w tym chodzi nawet po tylu sprzeciwach, akceptach, roszczenaich i innych takich. Już mi się to myli.

O co chodzi? Nagrałem materiał w którym pomazałem na przytocoznych fragmentach meczu polskiej reprezentacji jak źle gramy w piłkę. No i Uefa zażądała usunięcia. Jak ktoś nie wie to oni tak robią zawsze, siedzi jeden typek w Uefie i sobie klika "zgłoś" na Jutubie. Właśnie piszę w tej chwili do supportu Jutuba z prośbami o wyjasnienie. Co to za maniery, że mój sprzewciw nie zostanie dostarczony stronie żądającej usuniecia moich filmów?

#polskiyoutube #youtube #pytanie #pawo #sport #mecz #uefa #fifa #sport
Bunch - Czy wiecie, że jeśli jakaś instytucja zażądała usunięcia Twojego filmu z YouT...

źródło: Inforgraifka_youtube

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
O co chodzi? Nagrałem materiał w którym pomazałem na przytocoznych fragmentach meczu polskiej reprezentacji jak źle gramy w piłkę. No i Uefa zażądała usunięcia. Jak ktoś nie wie to oni tak robią zawsze, siedzi jeden typek w Uefie i sobie klika "zgłoś" na Jutubie. Właśnie piszę w tej chwili do supportu Jutuba z prośbami o wyjasnienie. Co to za maniery, że mój sprzewciw nie zostanie dostarczony stronie żądającej usuniecia moich filmów?


@
  • Odpowiedz