Wpis z mikrobloga

  • 0
@dsomgi00: no spoko fajnie, tylko to co Ty zrobiłeś w 10 lat można na soku zrobić w 2 lata... Już nie mówię o tym, że naturale często na suple wydają więcej niż kosztowałyby ich sterydy xD
  • Odpowiedz
że naturale często na suple wydają więcej niż kosztowałyby ich sterydy xD


@4mmc-enjoyer: Bo na bombie się wcale nie #!$%@? supli i nie wali pierdyliarda innych specyfików na kontrolę estro xD I podejrzewam że kolega osiągnął 90% tych efektów po jakichś 4 latach, biorąc pod uwagę naturalne tempo przyrostu, więc o ile nie planujesz rosnąć jeszcze większy, to sterydy są ch*jowym dealem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Charz: na samym teściu, gównianym treningu i byle jakiej diecie osiągniesz więcej niż na 20 suplach... Na siłowni często widzę te same mordy od lat, którzy praktycznie nic się nie zmienili, #!$%@?ą tylko jak mają idealnie wyliczone kalorie, ćwiczenia robią jakieś #!$%@? których nigdy nie widziałem na oczy, oczywiście przed treningiem przedtreningówka, trening robią 2h, potem BCAA, banan czy inny szajs, następnie basen a i tak nawet nie widać, żeby coś
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: To zrób tą formę w 2 lata na bombie i ją potem sobie utrzymaj na takim luziku jak ja teraz jako natural czyli 3 treningi siłowe w tygodniu bez spinki na podtrzymanie formy i 3 cardio, do tego jem co chce poza tym, że białeczko na poziomie 150-200g trzymam z pełnowartościowych źródeł.

Ja jako natural nie muszę się martwić, że mi jakiś lab zamknęło CBŚ, albo że muszę być niewolnikiem
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: To że wydają kasę na pierdoły typu BCAA i przedtreningówka z jakimiś gównozapychaczami w składzie, to nie znaczy że mają zoptymalizowany plan treningowy. Większości wystarczyłaby do pełni szczęścia kreatyna i skyr z biedry zamiast białka. Wiadomo że jako natural trzeba się bardziej przykładać do treningu i mocniej pilnować diety, ale zaletą jest to, że nie #!$%@? sobie serca, nerek, wątroby, gospodarki hormonalnej, nie ryzykujesz udarem i żaden lekarz nie powie
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: No to też #!$%@? robisz imo. Walić towar żeby robić trening na wyjebce xD powiedz jeszcze że michy nie trzymasz xD też jestem na bombie, ale jak już robię coś co może mieć negatywny wpływ na zdrowie to staram się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00: jeśli jesteś zadowolony to nic mi do tego. Każdy działa po swojemu. Ja jak trenowałem naturalnie i mimo trzymania michy, robienia konkretnych treningów efekty były mizerne no to działało to na mnie demotywująco, wręcz co raz mniej chciało się na siłkę chodzić. A tak na soku to pompę się robi po jednej serii, żyły #!$%@? tak że wygląda się jak Hulk, barki okrągłe jak kule armatnie i to wszystko przy
  • Odpowiedz