Wpis z mikrobloga

@anonim1133: jestem pewien, że wraz z 90% komentujących, nawet nie zadaliście sobie trudu by chociażby popytać na necie lub wykopie o seriale >8/10 ze streamingów. Zajęłoby to... 5 minut? No 10 gdybyście to robili leniwie. Tak, bo nawet na wykopie widziałem listy takich seriali pod tego typu wątkami. Idę o zakład, że nawet niektóre nazwy klasyków by was zaskoczyły. Ok, streamingi niechętnie to promują poza nowościami, ale bez jaj. Nie jesteście
Mogę Ci sypnąć z rękawa kilkoma nowymi, dobrymi serialami.


@MajorKusiol: Dawaj netflix, prime, hbo, disney.

Regularnie przewijam te wszystkie TOP, pytałem co jakiś czas na wykopie, nie ma nic ciekawego czego żem już nie widział ;f
@anonim1133: póki co tak z głowy, bo nie wyszedłem. Jak widziałeś, mów. Mówię o serialach - niektóre to adaptacje.

Netflix: Altered Carbon (S1, reszta ssie), Gambit Królowej, Dark, Rojst, HoC, Crown, Dahmer, Stranger Things, Arcane, The Last Airbender, One Piece, Narcos, Daredevil (tylko to, reszta ich uniwersum Marvela ssie - no poza 1 sezonem JJ, jest niezły), Koreański Dom z Papieru (poprawiona wersja oryginału - mniej dziur fabularnych), wszyscy moi znajomi
via Android
  • 2
@MajorKusiol gratuluję, podałeś całą listę seriali które widziałem, albo mnie po prostu nie interesują a raczej mało wybredny jestem.

@MajorKusiol

@Myslovitz: aha, czyli jesteś świadomym ignorantem. Dobrze wiedzieć, nie będę dalej marnował na ciebie czasu.


Mocne słowa jak na zażartego fana patostreamów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pływałem po oceanach piractwa lat 90 dzieciaku, jestem w takim wieku że pewnie jakbym chciał ci starą wypeklować to byłaby zainteresowana
@anonim1133 przecież torrenty nie zniknęły. Nie opłacam żadnej platformy, a jestem mniej więcej na bieżąco z filmami. Zresztą i tak nie ma tyle czasu, żeby pracować, grać, ćwiczyć i oglądać wszystko co by się chciało.
@Myslovitz: użytkownik mówiący toksycznym tonem wypowiedzi NA WYKOPIE wypomina mi oglądanie jednego patostreama. Gościu, twoja legenda się nawet nie klei XD. Nie podałeś listy seriali które widziałeś. Co do wypowiedzi o torrentach, to jako ktoś pamiętający czasy zanim torrenty stały się popularne w P0lin, mogę jedynie śmiechnąć pod nosem. A dodatkowo obrażasz moją mamę. Sam sobie wystawiłeś świadectwo, kmiocie.

Większość widziałem, ale kilka tytułów jest dla mnie nowe, więc do sprawdzenia
@anonim1133: @wooster kary są TYLKO I WYŁĄCZNIE za pobieranie polskich filmów lub jak drzesz mordę na całą ulicę o piraceniu i/lub chwalisz się w necie. Setki gb to ja wciągam nosem, jak gile a terabajty gniotę dupOM i nic. A korzystam z nich dzień w dzień w 70% do oporu. Czasem cisnąc >120% normy. Raz staremu lapkowi dojechałem dysk od ładowania plików z torrenta.