Wpis z mikrobloga

Jutro z radością wstanę o 5, żeby odwieźć mojego syna na pierwsze zawody z zapasów. Chłopak trenuje już 2 lata i stwierdzam, że sport totalnie pomógł nam w życiu. W pierwszej klasie syn miał problemy z kolegami. Uwzięli się na niego, dokuczali mu, były przepychanki i inne takie. Nie pomagały rozmowy z rodzicami i wychowawca. Chłopak wychodzil często ze szkoły z płaczem, że on tam więcej nie pójdzie. W drugiej klasie zapisałam go na treningi. Usprawnił się fizycznie, zakupmlowal się z chłopakami ze starszych klas. Zyskał dużo na pewności siebie. Dwa razy była taka sytuacja, że ktoś chciał się bić i syn sprowadził pacjenta do parteru zakladajac mu biodro. Od tamtej pory jest spokój. Jest kozakiem i już nikt nie podskakuje. Sport jest potrzebny w życiu młodego człowieka. Trzymajcie jutro kciuki za młodego!
#chwalesie #sport #dzieci
  • 200
@Belbiteo dawaj zakladajcie biodro, 69, nelsona, podduszanie. Rozmowy z rodzicem i wychowawcą nie pomagają. A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić. Nie uważasz że może to pójść w zła stronę i to on może zacząć atakować pod byle pretekstem? Szczególnie kiedy w rozwiązywaniu konfliktów w ten sposób ma twoją ogromną aprobatę? Pozdro
@Belbiteo: ja taka śmieszna sytuację pamiętam, że chcieli mnie generalnie pobić w szkole
I gość szukał zaczepki i mówi że dawaj na solowke po szkole

A ja na to że jutro, albo że zobaczę w kalendarzu

I tak przychodził i przychodził aż w końcu zapomniał

Później pamiętam że znowu się spotkaliśmy i znowu że na solowke
A ja ze go kocham xd

I jego tępy łeb nazwał mnie pedałem i się
@Belbiteo dawaj zakladajcie biodro, 69, nelsona, podduszanie. Rozmowy z rodzicem i wychowawcą nie pomagają. A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić. Nie uważasz że może to pójść w zła stronę i to on może zacząć atakować pod byle pretekstem? Szczególnie kiedy w rozwiązywaniu konfliktów w ten sposób ma twoją ogromną aprobatę? Pozdro


@TonyMalin
nie rozumiesz mechanizmu, pewnie nie uprawiales nigdy sportu na serio.

Sport pomaga rozładować emocje i energie -
A tak zupełnie serio że chłopak umie się obronić.


@TonyMalin: jeszcze nie jest za późno. Idź na jakieś treningi walki, to Ci się w głowie poprawi. Zyskasz pewność siebie i nie będziesz pisał gupich komentarzy. Tak na serio. Ja od rozpoczęcia treningów biłem się raz pręrez okres 20 lat.