Wpis z mikrobloga

@qew12: Pamiętam jak dziś. Wpadam gdzieś do dziekanatu czy jakiegoś sekretariatu załatwić jakąs sprawę. Byłem już wszędzie spóźniony dobrą godzinę więc wcześniej ułożyłem sobie tekst by go wyrecytować, dostać odpowiedź i odjeść jak najszybciej. Wpadam do pokoiku i od razu zaczynam - Proszę pppppppp. Byłem przekonany że tam będzie kobieta ale widzę przed sobą kobietę która równie dobrze może być facetem. W ułamku sekundy rozpoczął się proces myślowy że jak to
@qew12: Do mnie też tak parę razy ludzie się pomylili i mam to gdzieś. Zwykłe przejęzyczenie lub nieostrożność pewnie. Ja mam długie włosy więc z tyłu to już w ogóle mogę czasami wyglądać jak baba. Z przodu jakiś zarost jest przynajmniej to nie tak źle xD
Chłop co się boi do pociągu wsiąść sam, a zdjęcia ryjca na wykop wstawia xD


@Wolsky: no, dla mnie to jest fenomen xD gdyby tylko przestał się magicznie denerwować w rzeczywistych kontaktach miedzyludzich, gdyby dokrecic mu jedna śrubkę w mózgu to byłoby dobrze, a tak ech its over dla quewa. XD Ale on nie jest świadomy, że ucieka przed max 40 ludźmi w "realu" a na wykopie samym tym postem jego
@qew12: niektóre baby wyglądają jak chłopy i dostają #!$%@?, gdy powiesz "pan". Więc dlatego lekarze wolą przesadzić i częściej powiedzieć "pani" niż "pan".

Hmm. Ponieważ jest to pojedyncza sytuacja, to zignoruj. Jeśli będzie się zdarzała częściej np. raz w tygodniu, to gól rzadziej brodę i może zrób sobię fryzurę hitlerjugend, czyli góra długo, boki krótko