Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz gram EA Ballista Champion i właśnie w drzewku wybrałem Ancestral Bond (nie mogę atakować, za to dostaję +1 balliste). No i jak wcześniej było łatwo wybrać która broń lepsza bo widziałem DPS tak teraz mi to znikneło. Skąd mam wiedzieć, która broń będzie miała lepszy DPS? czy broń tak naprawdę nie ma znaczenia i liczy się to co jest w broni a nie DPS. Czy DPS nasz jest zależny od tego jak dużo obrażeń zadają ballisty? #pathofexile
knurku - Pierwszy raz gram EA Ballista Champion i właśnie w drzewku wybrałem Ancestra...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-05 184618

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@knurku: Mogę się mylić, ale wydaje mi się że jak najedziesz myszką na skill barze na skill którym atakujesz, to tam się powinien wyświetlić dps
  • Odpowiedz
@knurku: w tym momencie to musisz zrobić import swojej postaci do Path Of Building Community Fork i tam ustawić ilość fuse # i patrzeć tam na dps :)

nic innego ci nie da pojęcia
  • Odpowiedz
@knurku: czemu champion a nie ele? w hc raczej nie grasz.

to się na championie niebyt skaluje z bronią.

No i jak wcześniej było łatwo wybrać która broń lepsza bo widziałem DPS tak teraz mi to znikneło.

ea balista się nie skaluje z dpsem broni zbytnio, w każdym razie nie na championie bo nie masz jak elementalistka 'all damage can ignite'

w zasadzie to tego szukasz

increased Attack Speed.

Imcreased Elemental/
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Mam 300h dopiero w tę gierkę i Championa wybrałem bo jest bardziej tankowny i wybacza więcej, a i tak już parę razy zginałem robiąc akty. Akurat added fire damage to unikam bo tak gdzieś w poradniku wyczytałem. Większości rzeczy w grze nadal się uczę, także dziękuje za tipy!
  • Odpowiedz