Wpis z mikrobloga

Siema, planuje chodzić dość regularnie na siłownie ale bez #dieta bo mam problem gastrologiczny wiec nie moge #!$%@? bez umiaru i na pewno nie bede sie skupial na jedzeniu miesa, bo od kiedy nie moge sobie go smażyć i jeść tego co jadłem kiedyś to jest zbyt czasochłonne logistycznie aby się bawić w jego zakup i przygotowanie.

170cm/~65kg i głownie planuje robić FWB co 2-3 dni (1 cwiczenie na: klata, boki barków, plecy, biceps, triceps i czasem przysiady), tak na luzie. Bardziej po to aby zmienić trochę kompozycje i pozbyć się tłuszczu, a docelowo chcę #!$%@?ć się na siłownie i tylko biegać. Na pewno nie chcę iść w skwarka/na masę.

I pewnie warto cwiczyć brzuch skoro mam problem gastrologiczny (głównie zaburzenia czynnościowe dot górnego odcinka, ale mam też jakiś problem ze wzdęciami, więc pewnie warto mieć rozwinięte mięsnie w tamtej okolicy), ale to sobie zrobie research i będe ogarniał potem.

Ale zastanawiam się nad jednym. Czy to optymalne aby po treningu biegać, bo odbudowałbym sobie kondycję i akurat biegać lubię, tylko nie miałem gdzie więc zawsze mógłbym dobić, tylko czy to ma sens? Czy jeśli ćwiczenia zawierają przysiady to coś zmienia?

#silownia #mirkokoksy
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
@NewBlueSky Wydaje mi sie, że już nie pierwszy raz twój post widzę i nadal nie zacząłeś ćwiczyć tylko zadajesz pytania. Zacznij biegać i ćwiczyć zamiast rozkminiać, zobacz jak to na ciebie działa i tyle. Z doświadczenia wiem, że silownia i bieganie to złe połączenie bo bieganie jest mocno wytrzymałościowe i obciąża bardzo układ nerwowy, a treningi siłowe (jeśli chcesz budować mase oczywiście) będą ci w tym przeszkadzać, chyba że trening ustawiony pod
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky Wydaje mi sie, że już nie pierwszy raz twój post widzę i nadal nie zacząłeś ćwiczyć tylko zadajesz pytania. Zacznij biegać i ćwiczyć zamiast rozkminiać, zobacz jak to na ciebie działa i tyle. Z doświadczenia wiem, że silownia i bieganie to złe połączenie bo bieganie jest mocno wytrzymałościowe i obciąża bardzo układ nerwowy, a treningi siłowe (jeśli chcesz budować mase oczywiście) będą ci w tym przeszkadzać, chyba że trening ustawiony pod
  • Odpowiedz