Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przecież tu nie chodzi o ceny na rynku nieruchomości tylko o polski kult posiadania. Każdy chce mieszkanie własnościowe, tylko po co? bo inni też mają, bo będę miał więcej niż inni? Nie stać mnie, nie potrzebuje ale muszę koniecznie mieć mieszkanie w wojewódzkim obojętnie jaki metraż i cena, byle posiadać, byle na pokaz. Ale to z wszystkim tak jest niestety.. nie stać mnie ale musi być iPhone, ciuchy Calvin Klein, auto z salonu na kredyt, wesele na kredyt. Typowe postkomunistyczne myślenie, gdzie nie było nic to teraz trzeba mieć wszystko, jak najwięcej, jak najdrożej byle mieć. Tylko skąd to się wzięło skoro takie czasy były ponad 30 lat temu..

#nieruchomosci #kredythipoteczny #polska #mieszkanie #wynajem #kredyt #dom #kredyt2procent #ekonomia #inwestycje #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #wies



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przecież tu nie chodzi o ceny na rynku nieruc...

źródło: z25407032IEG,Wroclaw---Plac-zabaw-dla-dzieci-przy-ul--Pakoslaws

Pobierz
  • 24
@Qullion: w umowie na rok masz miesiac wypowiedzenia? to zajebista umowa XD

W sensie jaki to sens ma? lepiej dac na nieokreslony skoro i tak miesiac wypowiedzenia. Czynsz mozna podniesc tak samo przy kazdej okazji
  • 0
@masterdick: przede wszystkim przy kredytach to trzeba mieć łeb na karku umieć liczyć, brać kredyty wiedząc co może się stać i ile zostanie kasy na życie i inne rzeczy. Wiele osób kredyt motywuje do działania i często zaczynają robić wiele rzeczy samemu jak remonty to i zaczynają więcej zarabiać.
Ja brałem kredyt na mieszkanie 3 lata temu na 30 lat i zostało mi 220 rat jeszcze. Z samochodem sprawa wygląda dość
@IceBeast: Dobrze. Przekażę to wszystkim mieszkaniom, domom i gotówce, które już teraz ja i moja żona odziedziczyliśmy (oraz odziedziczymy) po naszych dziadkach, potem po naszych rodzicach, a potem nasze dzieci po nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nasz naród przez blisko 200 lat, od upadku 1 Rzeczpospolitej miał wielkiego pecha i rzeczywiście nie miał możliwości gromadzenia kapitału, bo co któreś pokolenia wypracowały, to było niszczone przez najeźdźców,