Wpis z mikrobloga

Spotkałem dzisiaj kumpla, który sprzedaje dom od roku. 130 metrów, 1,1 mln PLN co daje 8400 za metr plus spora działka 3000 metrów. Ogólnie ofertowo normalna cena jak na jego okolicę. Do tego dość wysoki standard, fotowoltaika, ogród itd. No to w ciągu roku zadzwoniły dwie osoby, jedna się umówiła na patrzonko, ale nie przyszła...

Od dawna obserwuję lokalny rynek nieruchomości i z tego co widzę, to znikają tylko oferty, które mają tak z połowę niższą cenę za metr.

Na zdjęciu podobny dom do tego, który on sprzedaje.

PS. Dom w mieście 70 tys mieszkańców lekko na uboczu, znakomicie skomunikowana okolica.

#oswiadczenie #polska #nieruchomosci #pieniadze #dom #mieszkanie
pogop - Spotkałem dzisiaj kumpla, który sprzedaje dom od roku. 130 metrów, 1,1 mln PL...

źródło: temp_file4895525948152156320

Pobierz
  • 31
Spotkałem dzisiaj kumpla, który sprzedaje dom od roku


@pogop:

Wybierz jedno XD


@mickpl:

w Polsce rynek sprzedaży domów praktycznie nie istnieje, bo każdy właściciel swojego domku tylko czeka na frajera, który obrzuci go złotem.


@haha123:

Panowie, a czy problem nie lezy aby w tym ze rynek domow jest duzo trudniejszy niz mieszkan bo wiekszosc ludzi kupuje dom z nastawieniem ze to juz miejsce do mieszkania na reszte zycia, i
@pogop nie dziwię się. Dom to jednak coś co ludzie chcą mieć zazwyczaj spersonalizowane pod siebie, a nie kupować coś co ktoś budował pod siebie, w dodatku 20 lat temu. Osobiście ten ze zdjęcia kompletnie mi się nie podoba.