Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak wyglądają ludzie #!$%@? głupoty, że Polacy nie są biali.


@Flypho: podpowiem ci, że to nie zależy od koloru skóry, grecy czy włosi mogą być tacy sami albo i i ciemniejsi niż turkowie i arabowie, przy czym włocha nikt ciapatym nie nazwie. dużo do myślenia powinny dać ci też żarty z tego, ze jakaś panna dała na erasmusie alvarowi, który okazał się cyganem albo gruzinem. kolor skóry ten sam
  • Odpowiedz
@Cadfael
Jak spojrzysz na Włocha albo Greka to widzisz na pierwszy rzut oka, że jest po prostu ciemny. Ma ciemne oczy, ciemne włosy i często ciemniejszą skórę od ludzi z północy. Jak spojrzysz na Polaka to zobaczysz chłopa z niebieskimi lub lekko mieszanymi jasnymi oczami i ciemnymi blond włosami. A potem ludzie na wykopie piszą wysrywy ze on nie biały xD.
Nie widzę związku z narodowością - po prostu wystarczy nie mieć
  • Odpowiedz
przypominam tylko, że to dotyczy tylko i wyłącznie waspów. Taci Włosi czy Polacy też nie stanowią dla nich białej rasy. Ale oczywiście jakiś janek będzie się brendzlował do obrazka. Nie zapomnij wstawić jeszcze tego typa z podwiniętymi rękawami. XD


@WhiteRower: Jesteś WASPem w USA i masz żal do katolików? XD Musisz sobie amerykańskie wysrywy sprzed 200 lat trochę zaktualizować, bo na przykład dzisiaj katalogują murzynów i latynosów jako białych w policyjnych
DJArmani - >przypominam tylko, że to dotyczy tylko i wyłącznie waspów. Taci Włosi czy...

źródło: not-white

Pobierz
  • Odpowiedz
@Flypho: a wiesz, że technicznie arabusy też są białe? xD dla brytyjki, szwedki czy innej holenderki jesteś tym, czym gruzin czy albańczyk dla polki.
  • Odpowiedz
@Cadfael
Spoko, ty się posługuj podręcznikiem do ras xD, a ja po prostu na chłopa spojrzę i zobaczę ciemną skórę, oczy i włosy. W przeciwieństwie do ciebie żyje bez jakichkolwiek kompleksów i nie wstydzę się tego że jestem Polakiem. Nie mam się czego wstydzić. Zwiedziłem już kawał świata i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś uznał mnie za niebiałego xD. Nigdy też nie zostałem źle potraktowany z powodu mojej narodowości.
  • Odpowiedz
@xr38 patrząc na kolor skóry to trudno się zgodzić z twierdzeniem, że Polacy nie są biali. Natomiast patrząc na pochodzenie Słowian to nie sposób zaliczyć Polaków do „białego zachodu” bardziej indoeuropejskie kraje.

A więc nie ma o co się spierać gdyż obie strony mówią o kompletnie innych kwestiach. Natomiast jedno jest pewne, murzyni są inni niż którakolwiek biała odmiana człowieka i to raczej jest meritum.
  • Odpowiedz
@WhiteRower: kogo obchodzi dla kogo jest to biała rasa? Polacy są biali jak mało kto więc co ty bredzisz

Codziennie będziecie wymyślać jakieś bzdury żeby zaatakować mema? XD
  • Odpowiedz
@Cadfael

@Flypho: a wiesz, że technicznie arabusy też są białe? xD dla brytyjki, szwedki czy innej holenderki jesteś tym, czym gruzin czy albańczyk dla polki.


Akurat gruzin czy albanczyk dla p0lki to hotówa.
Natomiast Polak dla brytyjki, holenderki czy szwedki nie istnieje xD
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Typowy weekend na wypoku. OP wrzuca mem a lewaki-ojkofoby zaczynają pluć wpojonymi pierdołami motywowanymi nienawiścią do białej rasy. Tak, Słowianie (szczególnie Polacy) są biali w każdym możliwym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@WhiteRower
Ktory raz juz słyszę ten ból dupy.
ale co kogo tak naprawde obchodzą wasze sztuczne podzialy.

Europa to kolebka cywilizacji bialego człowieka. Możesz sobie tam gadać co chcesz hostorii nie zmienisz. A zarowno Włosi jak i Polacy troche tam w tej historii świata brali udział.
  • Odpowiedz