Wpis z mikrobloga

@Gavilar
Ale co mnie obchodzi zdanie przypadkowego Brytola? Kim on niby wg ciebie jest, żebym dawał jakiekolwiek #!$%@? kogo on woli? Z czym ty do mnie wyskakujesz? XD
  • Odpowiedz
@Sarza01

Masz więcej czy udało Ci się jednego typa znaleźć?
Co mnie lewicowa tolerancja obchodzi xD?

@Flypho To ze Polacy robią za tania siłę robocza i traktuje się ich jak bydlo pociagowe xD
  • Odpowiedz
@WhiteRower:

przypominam tylko, że to dotyczy tylko i wyłącznie waspów. Taci Włosi czy Polacy też nie stanowią dla nich białej rasy.

Widzę, że kolejny z serii "nie wiem, ale się wypowiem". Słucham od lat największych podcastów białych nacjonalistów z USA (Devon Stack, AltHype, David Duke etc) i o ile niektórzy mają kłopot z Włochami (ale zwłaszcza z tymi z południa) to u żadnego z dużych nazwisk nigdy nie było kłopotu z
  • Odpowiedz
@Cadfael
Zrozumiałem więcej niż ci się wydaje. Znalazłem tu potwierdzenie wszystkiego, co już dawno wiedziałem - że wielu Polaków jest okrutnie zakompleksionych i gotowi są oni cierpieć za grzechy własnego narodu, padając do kolan innych nacji, które mają ich w dupie xD. Najśmieszniejsze jest to, że pisząc o całych nacjach i tworząc tego typu stereotypu opisujesz właściwie samego siebie, uzewnętrzniasz nam tu swoje własne osobiste problemy zasłaniając się polskością czy polskim narodem.
  • Odpowiedz