Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę, widzę tylu bogatych facetów, którzy są ładni jak moja kupa z rańca. Mówi się, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Zatem na co oni wydają kasę? Mam wrażenie, że ci pato-przedsiębiorcy albo trzydziestoletni spadkobiercy sklepu Dino po ojcu wolą walić kasę w auta niż w poprawę wyglądu. Ewentualnie w porywie stroją się w drogie tandetne ciuchy z oczobitną marką na całą szerokość, tzw. moda cygańska. Myślą, że to zrekompensuje ich napchany bebzub i ulaną mordę. Symbolicznym widokiem są właśnie takie knury w gaciach Armani na plaży w Sopocie czy innej Majorce. Przecież to nie ma prawa wyglądać dobrze. Natomiast mężczyzna o atletycznej budowie ciała będzie atrakcyjny nawet w Cotton Worldach.
Wydaje mi się, że to pokutuje mentalność sowiecka. Napchany bebzun to oznaka sukcesu i majętności.

#niebieskiepaski #bieliznaboners #modameska #looksmaxing
AlexBrown - Ja pierdzielę, widzę tylu bogatych facetów, którzy są ładni jak moja kupa...

źródło: temp_file7380049681692291441

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 5
@mmmmmmmmmmmmmm

@AlexBrown: typku jak jest kasa to mozesz wygladac tak sobie i tak zawsze jest kilka dup w okolicy ;)


Które są z tobą dla kasy, a nie dla ciebie, a w międzyczasie dupczą się z atrakcyjnymi mężczyznami.

Zawsze mnie zdumiewało podejście bogatych facetów i innych gołodupców z ambicjami na kasę, którym wydaje się, że pieniądze załatwiają wszystko. Nie mogę zrozumieć ich krótkowzroczności i naiwnego przekonania, że są obiektem adoracji kobiet,
  • Odpowiedz
pato-przedsiębiorcy


@AlexBrown: porównujesz ogarniętych ludzi z pato bogaczami i się dziwisz że coś nie wychodzi, poza tym z takich słynnych bogacz to musk akurat idzie w bebzun XD i swoją drogą ci z pierwszych okładek gazet raczej będą chcieć wyglądać dobrze w artykule o top100, a taki "dziedzic dino" to ma sporą drogę do tej topki
  • Odpowiedz
Napchany bebzun to oznaka sukcesu i majętności.


@AlexBrown: imo wiele osób ma ten hajs okupiony nadgodzinami, stresem, śmieciowym żarciem i nie zostaje im nic wolnego czasu, który mogliby poświecic na siłownie. Wszystko w imię kasy, bo kiedys byli biedni i wiedzą jak to jest nie miec nic
  • Odpowiedz
Mówi się, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni.


@AlexBrown: Poprawka* To jest raczej kwestia tego, że większość ludzi po prostu nie dba o siebie i częściowo nie jest to dziwne bo sporo osób nie ma zwyczajnie czasu na to. Ta bieda jakby jest kwestią drugo rzędną bo nawet, aby się jakoś tam ok odżywiać nie musisz milionów monet wydawać.
  • Odpowiedz