Wpis z mikrobloga

@LukaszTV: Wszyscy jesteśmy tylko gatunkiem homo sapiens sapiens, którymi kierują podświadomie instynkty. ¯\(ツ)/¯ Może trochę się różnimy w szczegółach, ale większość samic jest podobna, tak samo samce też są podobni do siebie.
  • Odpowiedz
Gimbusy płci męskiej też tak się ubierają. Wszyscy w tych samych czarnych kurtkach puchowych.


@DROBNY_PIJACZEK: Nic dziwnego, obecnie dość spora grupa dziewczyn/kobiet chodzi w męskich ubraniach dla tego, że to modne (spróbuj to zrobić w drugą stronę i zobacz jaki będzie ból dupy).
  • Odpowiedz
  • 16
@LukaszTV: ja tam kamieniem nie rzuce, bo sami tak robilismy, w gimbazie kazda laska chodzila w skorzanej kurtce i kolorowych rurkach a kazdy koles chcial wygladac jak budzetowy bam margera. W tym wieku potrzeba przynaleznosci jest mega mocna dlatego malo jednostek zdecyduje sie na odstawanie od normy. A ze subkultury powoli umieraja, to mocniej widac ten jeden ''normicki'' nurt
  • Odpowiedz
@analboss: jak dla mnie to wszyscy faceci wyglądają tak samo - wszyscy mają taki sam zarost, tak samo ścięte włosy, jak wchodzi jakaś moda na konkretne kurtki to wszyscy faceci nawet w tym samym kolorze je sobie kupują. Z resztą zawsze tak było - faceci takie same garnitury, kobiety chociaż roznego koloru sukienki
  • Odpowiedz
byłem kiedyś na juwenaliach w Krakowie i dosłownie co druga kobieta: białe buty, jeansowe spodnie i skórzana kurtka XD

Czułem się jak w jakiejś symulacji


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Odnośnie białych butów, pamiętam jak się Julki w necie głownie kiedyś srały, że w białych butach to dziewczyny tylko po winnych chodzić bo jak są one modne to za dużo osób takowe posiada XDDDD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: W poczuciu własnej wyjątkowości w sumie nie ma nic złego, bo podbija to trochę samoocenę i samopoczucie, co w gruncie rzeczy jest dobre. To, że dla kogoś innego nie jesteś już wyjątkowy, to zupełnie inna sprawa xD
  • Odpowiedz