Wpis z mikrobloga

Siema, chcę zrobić mały upgrade TV w domu rodzinnym, wyrzucić dekoder, zardzewiałą satelitę itp. Rodzice posiadają stary duży TV ( nie smart ) Chciałem ogarnąć #iptv Zamówiłem Mibox s.

Jakie aplikacje i abonamenty będę potrzebował, bo robiłem mały research i strasznie dużo sprzecznych informacji czytam. Zależy mi na Polskich stacjach ( jak najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Czym się różnią aplikacje iptv, która jest najbardziej intuicyjna i najlepiej wychodzi cenowo?

#iptv #mibox #tivimate #plusx
  • 35
  • Odpowiedz
@SuchyMakaron: najtaniej ci wyjdzie smart iptv (5,49euro) na dozywocie urzadzenia, albo tivimate licencja na 5ekranow jakos 150zl zawsze mozesz dolaczyc do rodziny, i do tego jakis dobry dostawca tv to znajdziesz juz od 2 dolcow za miesiac
  • Odpowiedz
  • 1
Dla rodziców starszej daty polecam Smart IPTV i ustawić im grupę "favorites". Tivimate dla moich był czarną magią 😁
  • Odpowiedz
najbardziej polecam apk Smart IPTV nie ma obecnie nic prostszego w obsłudze dla ludzi 60+ dodatkowo można zarządzać przez stronę zdalnie można ustawić autostart aplikacji
  • Odpowiedz
@amamoh oczywiście że jest epg
Tak, dla osoby która będzie konsumować kontent to jest najłatwiejsza opcja bo nie różni się niczym od użytkowania zwykłej tv którą użytkują od kilkudziesięciu lat
W dodatku bardzo łatwo można zdalnie aktualizować listy i cały support sobie ogarnąć, na TV boxie będziesz musiał z każdym problemem jeździć do rodziców i robić support na miejscu
  • Odpowiedz
@Miecz12: ty mówisz do mnie takim językiem którego nawet ja nie rozumiem jestem nowy w temacie iptv i nie mam pojęcia co to jest demon editor znam tylko PlusX i TRex Enigma2 to czarna magia
  • Odpowiedz
@przemyslaw82 ja wiem ze ludzie teraz nic nie potrafią samodzielnie, ale jakbyś sobie w Googlach wpisał demoneditor to już byś nie musiał tego posta pisać, btw skoro znasz tylko plusx, czyli dostawcę, to tak jakbyś powiedział że znasz tylko c+ albo cyfrowy polsat, a przeglądarka w której możesz odtwarzać ich telewizję to dla ciebie czarna magia
  • Odpowiedz
@Miecz12: wpisałem w google to wyskoczyły mi jedynie dekodery z obsługą Enigma2 do kupienia takie jak Vu+duo dobra alternatywa by mieć swoje iptv po ip.. ale gdzie kupić gotową liste enigma2 to nadal nie wiem jak to ma działać jak kolega chce się pozbyć talerza i dekodera
  • Odpowiedz
@przemyslaw82 wpisałeś demoneditor i ci wyskoczyły dekodery do kupienia? Szczerze wątpię, bo pierwszy wynik odsyła do githuba

ale gdzie kupić gotową liste enigma2 to nadal nie wiem jak to ma działać jak kolega chce się pozbyć talerza i dekodera


kupujesz sobie listę i ją przerabiasz na bukiet
  • Odpowiedz
@przemyslaw82: odpal sobie listę od bzyka, albo odpal sobie playlistfinder, daj to swoim emerytowanym rodzicom i zobacz jak codziennie telefon się urywa bo telewizja nie działa
  • Odpowiedz
tutaj masz trochę racji ale jak się trafił dobre stałe ip to śmiga nawet pół roku A rodzicom zawsze można wgrać aktywne jak się zainstaluje Smart IPTV 10min i problem rozwiązany zdalnie
  • Odpowiedz