Wpis z mikrobloga

Siema, chcę zrobić mały upgrade TV w domu rodzinnym, wyrzucić dekoder, zardzewiałą satelitę itp. Rodzice posiadają stary duży TV ( nie smart ) Chciałem ogarnąć #iptv Zamówiłem Mibox s.

Jakie aplikacje i abonamenty będę potrzebował, bo robiłem mały research i strasznie dużo sprzecznych informacji czytam. Zależy mi na Polskich stacjach ( jak najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Czym się różnią aplikacje iptv, która jest najbardziej intuicyjna i najlepiej wychodzi cenowo?

#iptv #mibox #tivimate #plusx
  • 35
całkowicie bezobsługowo to też jest lipa zawsze dobrze jest mieć każdego w garści i mieć ten złoty przycisk że w razie potrzeby klikamy i odcinamy gościa czy teścia


@przemyslaw82: ??
bezobsługowe dla użytkownika, że tylko sobie przełącza kanały i mu wszystko działa i bezobsługowe dla mnie, że nie muszę się codziennie #!$%@?ć z jakimiś absurdalnymi problemami, tylko wszystko po prostu działa.

i po co miałbym odcinać kogoś od jego "własnego" iptv?
hcę zrobić mały upgrade TV w domu rodzinnym, wyrzucić dekoder, zardzewiałą satelitę itp. Rodzice posiadają stary duży TV ( nie smart ) Chciałem ogarnąć #iptv


@SuchyMakaron: nie rób tego. IPTV to gónwo. Tylko prawdziwa TV z anteną i satelitą. Nie uszczęśliwiaj rodziców na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziomus0812: iptv to jest przyszłość nie gówno.. chyba że ktoś ma gówniany internet mało niestabilny to się nie sprawdza.. większość dostawców już zmierza w kierunku iptv fast raczkują w tej dziedzinie a ja już użytkuje od 8lat i pełne zadowolenie wyrzuciłem zardzewiałą satelitę wizji tv. ubolewam tylko nad osobami starszymi co dla nich samo wejście do menu pulpitu android to czarna magia
@murhaf: dokładnie.. to proszę starannie mi objaśnij oczywiście jak masz czas i ochotę bo ja używam bukietów od bzyk83 ale nie w dekoderze tylko aplikacji IPTV PRO i od 8lat jade na tym wozie tylko proszę o precyzyjną wartościową wypowiedź co robie źle
Kazda m3u liste mozna przekonvertowac do formatu bukietow i uzywac jej w enigma Ale to nie czyni tej listy jakas magiczna i intuicyjna do odtwarzania przez ludzi "starych" ktorzy wedlug was nie maja pojecia jak pilotem wejsc na logo kanalu i wcisnac ok