Wpis z mikrobloga

Po GP Japonii:

1. Williams: dobrze wam tak! Mam nadzieję, że bolid Albona jest tak potrzaskany, że się nie będzie do niczego (sportowo) nadawał. Ale Daniel odwalił manianę totalną, mimo że teoretycznie to był RA. Strolla się przestraszyć :D Tak czy, siak, dobrze, że nie wstałem, tylko z odtworzenia.
2. Red Bull jest w F0 i tyle.
3. Myślałem, że Sainza wydymają w Ferrari, ale jednak nie. Leclerc pojechał solidny wyścig (poza wyjazdem poza tor przy "walce" z Perezem. Tym niemniej ewidentnie widać, że psychicznie nie wyrabia. Mentalność nie ta.
4. Russel bez kary to jest skandal. Jak jemu ktoś coś zrobi to wyje i ryczy, a jak sam to niewiniątko. Dno sędziowania, kolejny raz. Alonso dobrze podsumował. Hamilton mentalnie jest już w Ferrari i nie chce przeszkadzać Mercedesowi. Innym zespołom zresztą też nie.
5. Trochę się działo wśród "drobnicy". Mechanicy Tsunody pięknie. W Sauberze stabilnie, choć Bottas na chwilę sobie przypomniał jak się jeździ.

#f1
  • 5
  • Odpowiedz
Leclerc pojechał solidny wyścig


@wykopowicz71: chyba oglądaliśmy inny wyscig, monakijska modelka dalej w dupie pod względem zarządzania oponami i Sainz po raz kolejny pokazuje kto jest kierowcą nr 1 w Ferrari
  • Odpowiedz