Wpis z mikrobloga

nie ma za grosz poczucia estetyki przestrzeni miejskiej


@waro: nowe centrum warszawy jest całkiem git. Inna sprawa, że dużo złego dzieje się zupełnie niezależnie od ratusza. Suikzp miało trochę poprawić sytuację ale najpierw zostało storpedowane przez wojewodę a potem pis zmienił prawo i trzeba robić od nowa. Dodatkowo Happach spieprzyła ze stanowiska w połowie i to spowodowało dalszą niemoc. Nie żebym jakoś szczególnie bronił Rafała ale miał też dużo pecha i
@Piospi za szybko oceniać, ale jak narazie most jest #!$%@? ludźmi, a byłem w okolicach przez cały weekend i prawa strona jakby odżyła. Jakby od razu zrobili kładkę nad ul. to by było gites.
On tam chyba ma jakies solidne kontakty - raz że powstała kładka która prowadzi do nikąd, a dwa powstanie 3 linia metra której nikt nie potrzebuje xD


@eskejper: kładka prowadzi na osiedle Solorza przecież xD
nie do mnie, ale cenię Warszawę za bardzo dobrą, tanią komunikację miejską, sprawne działanie urzędów, monitoring. Tak szczerze to nie wiem co jest nie tak z Trzaskowskim. Co prawda wyprowadziłam się z Warszawy, ale dalej spędzam tutaj 2 dni w tygodniu.


@peszek_leszek: Może i tania ale czy dobra ?
#!$%@? parmanentnie metro za pomocą speirdolenia najważniejszej stacji przesiadkowej w mieście, Warszawa Świetokrzyska...
do tego 3 linia metra któa nikomu nie jest