Wpis z mikrobloga

@Okcydent: ja się tutaj odnosiłem do stwierdzenia, że nie o to chodziło w aferze taśmowej, ale ok:

dwie katastrofy lotnicze

o jakie dokładnie katastrofy chodzi? mam nadzieję, że żadną z nich nie jest lot do smoleńska, który organizowali ludzie z kancelarii Ś.P. Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego i podczas którego padło słynne "faktem jest, że my to musimy robić do skutku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podważenie zaufania
o jakie dokładnie katastrofy chodzi? mam nadzieję, że żadną z nich nie jest lot do smoleńska, który organizowali ludzie z kancelarii Ś.P. Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego i podczas którego padło słynne "faktem jest, że my to musimy robić do skutku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@noobek: Pierwsza to Mirosławiec (generalicja), druga to Smoleńsk. Obie obciążają w wielkim stopniu rząd Donalda Tuska. Wystawił najgorszego ministra obrony narodowej jakiego
Okcydent - >o jakie dokładnie katastrofy chodzi? mam nadzieję, że żadną z nich nie je...

źródło: obraz_2024-04-07_230333879

Pobierz
@Jasak Afer było setki mniej niż za pisu i symetrysci w tym wątku to wariaci, ale faktem jest że jak się pierdzieli że przez ośmiorniczki PO przegrało to też ma się wybiórczą pamięć i nie pamięta się #!$%@? schyłkowego PO i jego buty, zwłaszcza po odpłynięciu Tuska. Albo żyło się w srogiej banieczce i większość problemów społecznych cię nie dotyczyła
Afer było tyle samo co za pisiorow


@KOLEGAMAMY: dawaj, czekam na te afery, może OFE? XD

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? A na prokuratora krajowego świadka na ślubie ministra sprawiedliwości i chrzestnego jego dziecka? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
-
Wystawił najgorszego ministra obrony narodowej jakiego się dało. Takiego, który chwalił się kupnem plansz z układem okresowym i tym ile to wojsko oddało pieniędzy z powrotem do budżetu.


@Okcydent: no chyba sobie kpisz xD W porównaniu do Macierewicza co kazał Misiewiczowi nocą wbić z wojskiem do placówki NATO, czy Błaszczaka co przez pół roku tuszował ze zgubił ruska rakietę pod Bydgoszczą i nawet premiera o tym nie poinformował? Antoni #!$%@? całe
Za PiSowców akurat dług publiczny był niższy niż za PO. PO miało dwa największe deficyty w historii III RP.


@Okcydent: no jak wywalasz setki miliardów w magicznych funduszach poza kontrolą parlamentu to tak. Podatki też były niższe. Tylko składki i daniny urosly. I było ich więcej. Zwiększyli kwotę wolna, przy czym #!$%@? składkę zdrowotną razy 4 co by jej odliczyć się nie dało. Reforma podatkowa to był taki bajzel że 3
@Okcydent:

Pierwsza to Mirosławiec (generalicja), druga to Smoleńsk. Obie obciążają w wielkim stopniu rząd Donalda Tuska. Wystawił najgorszego ministra obrony narodowej jakiego się dało. Takiego, który chwalił się kupnem plansz z układem okresowym i tym ile to wojsko oddało pieniędzy z powrotem do budżetu.

ze Smoleńskiem się nie zgadzam, na nagraniach z czarnych skrzynek słychać naciski na lądowanie, dodatkowo wcześniej był "incydent gruziński", którego świadkami był pilot i nawigator ze Smoleńska.
- podważenie zaufania do państwa


@Okcydent: W porównaniu zaufania do PiSowskiego państwa, to PO wypada jak archanioł Gabriel. Panika i dezinformacja w trakcie 'afery' z OFE nijak mają się do skali #!$%@? z Pegazusem, czy wyborami kopertowymi o ogólnokrajowych protestach które przelały się przez całą Polskę, nawet nie wiem czy wielkościowo nie potężniejsze niż te w sprawie ACTA (które to nie było inicjatywą PO)
@Okcydent: no jak wywalasz setki miliardów w magicznych funduszach poza kontrolą parlamentu to tak. Podatki też były niższe. Tylko składki i daniny urosly. I było ich więcej. Zwiększyli kwotę wolna, przy czym #!$%@? składkę zdrowotną razy 4 co by jej odliczyć się nie dało. Reforma podatkowa to był taki bajzel że 3 na raz systemy działały.


@Gluptaki: Za PO w zasadzie zapoczątkowano system wydawania pieniędzy poza budżetem. Już wtedy pojawiło
@noobek:

pomijasz ważny kontekst, jeszcze parę lat temu (przed 2014) dla zachodu rosja była jako partner do rozmowy i wspólnych działań. Wtedy wierzono, że wspólne wysiłki "ujarzmią" mocarskie ambicje putina i rosji. Co do umowy to pierwszą zerwał Miller, a druga upadła raczej z powodów ekonomicznych a nie politycznych (chociaż też Miller był wtedy w rządzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)).


@noobek: Obóz Anty-pis jeszcze na krótko
Okcydent - @noobek: 
pomijasz ważny kontekst, jeszcze parę lat temu (przed 2014) dla ...

źródło: obraz_2024-04-08_065850820

Pobierz