Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem podobne ataki, od wielu lat bralem allegre ale przestała dzialać. Na wykopie polecono mi leki z bilastyna- bilastyna hitaxa, clatra allergy itp i nawet daja rade. Ale ogolnie jutro mam wizyte u alergologa zobaczymy co wymysli.
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: i jak tam? Ja od roku brałem allegre i dawała radę, ale w tym roku przestała działać. Dziś kupiłem polecaną clatrę i lepiej działa niż allegra, ale sam myślę nad wizytą u allergologa. Robił Ci jakieś badania czy przepisał coś od razu?
  • Odpowiedz
@Pearson ogolnie to bilastyna została podtrzymana, dostałem recepte na bilagra 20mg ( ta sama dawka tylko an recepte i taniej ), dodatkowo dostałem dymistal, krople do nosa- aktualnie jestem w szoku jak działaja. Po pierwszym podaniu wylały mi sie z nosa tony kataru i nos się odblokował prawie jak po xylametazolinie :o ale.. to kortysteroid wiec ma swoje minusy ... I jest drogi, 79 zl/opakowanie, doraznie dostałem tez krople do oczu allergodil.
  • Odpowiedz
@mlodygustaw krwawienia z nos, bol glowy,zawroty, zaćma, jaskra, sennosc, dodatkowo jesli dawka okaże się za duza : Stosowanie donosowo kortykosteroidów w dawkach większych niż zalecane może spowodować zahamowanie czynności nadnerczy, czyli stan, w którym może dojść do zmniejszenia masy ciała, pojawienia się uczucia zmęczenia, osłabienia mięśni, zmniejszenia stężenia cukru we krwi, zwiększonego zapotrzebowania na sól, bólów stawów, depresji oraz ciemniejszego zabarwienia skóry.

Jak narazie doswiadczyłem senności po zażyciu i jak psikne przed
  • Odpowiedz