Wpis z mikrobloga

@Rad-X:

Odchodząc od heheszków to jest to co odróżnia Tuska od jego największego przeciwnika. Tusk często kłamie, często obiecuje głupoty, żeby wygrać itd. ale mimo wszystko jest normalnym facetem z rodziną i z normalnymi odruchami.
Po drugiej stronie po śmierci Lecha został jedynie zgorzkniały stary człowiek, a tacy są najbardziej niebezpieczni dla normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Zakala_Wadowic:

to tera tusk będzie odpier dalał, ludzie zaczną głosować na pis, i kółeczko się zamyka - witamy w polsce, w której nikt nie pamięta co sie działo 8 lat temu xd
  • Odpowiedz
@Tymajster:

konfe to moge z twoją panną na fb założyć

nie jestem ani konfederatą, ani pisowcem, ani ko, ani lewicą, ani niczym co tam jeszcze kisi się w rządzie.
mam nadzieję, że ogarniesz to swoim mózgiem zamkniętym na horyzonty wykraczające poza twoją percepcje.

teraz idź się cieszyć, że ludzie głosowali na tuska, którego dokonania można znaleźć w internecie, tylko i wyłącznie po to, żeby odsunąć pis od władzy xd
  • Odpowiedz
@majcius:
Ja głosowałem na PO, aby odsunąć PiS od władzy. I jestem usatysfakcjonowany, bo są po prostu lepsi. A o jakieś wizje, kierunki w którym ma iść ten kraj możemy podyskutować podczas przyszłych wyborow. Teraz gra toczyła się o to, żeby tu nie było drugich Węgier, Turcji, Białorusi.
A teraz powiedz na jaką zajebiaszczą partię głosują tacy freethinkerzy jak ty.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

no i odsuneliście pis od władzy i macie mieszkania za 25k xD
to dobrze, że jesteś usatysfakcjonowany, głupim ludziom łatwiej dogodzić.

Teraz gra toczyła się o to, żeby tu nie było drugich Węgier, Turcji, Białorusi.

nie rozumiem? Czy polska przypominała Ci Węgry, Turcję Białorusie? Wyobrażasz sobie, że w Białorusi kobiety postanowiłyby strajkować przeciwko władzy? sprany mózg masz

najlepsze jest to, że teraz jak ktoś strakuje przeciwko władzy to dokładnie tak
  • Odpowiedz
@majcius:
Przypomina. Wszystko dzieje się stopniowo.
W przejęciu władzy w 2015 roku PiSowi pomogli Rosjanie organizując aferę taśmową za pomocą Falenty. Handlował on rosyjskim węglem kupowanym na kredyt od firmy KTK należącej do oligarchy Iwana Geptinga. Gdy Falenta nie był w stanie spłacać długów, Gepting obiecał mu umorzenie długów w zamian za nagrania polityków PO. Menadżer restauracji Sowa i Przyjaciele, który wykonywał przyciągał polityków do restauracji i koordynował akcję, wcześniej robił
  • Odpowiedz