Wpis z mikrobloga

@loczyn: Z czym macie problem, przecież kredyt 0% był jednym ze "100 konkretów na 100 dni" 3/4 wykopu śliniło się do Pana Tuska, no to macie co chcieliście. ¯\(ツ)/¯ Obecna ekipa dostała ~53.7% więc społeczeństwo też popierało ten #!$%@? pomysł.
  • Odpowiedz
  • 41
Z czym macie problem, przecież kredyt 0% był jednym ze "100 konkretów na 100 dni" 3/4 wykopu śliniło się do Pana Tuska, no to macie co chcieliście. ¯\(ツ)/¯


@ShowBiz: Dla wielu nadal to był lepszy wybór niż PiS. Przypominam, że pierwszy był ten od Waldemara Budy i bankstera Morawieckiego.
Jedynie tym programom sprzeciwiała się Lewica (na którą głosowałem) no i Konfa ale raczej to nie była mądra alternatywa dla PiSu (bo
  • Odpowiedz
@loczyn: No widzisz, zamiast na przybudówkę PIS zagłosowałeś na przybudówkę PO, więc w nagrodę dostaniesz wszystkie pomysły Platformy Deweloperskiej XD
  • Odpowiedz
@loczyn: Jakby Lewica się nie wypromowała na koalicjanta PO, to by została pod progiem wyborczym. Zobaczysz, teraz są przeciw, ale jak będzie trzeba, to zagłosują tak jak Pan Donald rozkaże, to takie same chorągiewki jak PSL.
  • Odpowiedz
  • 8
Przecież społeczeństwo wybrało głosując na KO które jasno deklarowało kredyt 0

Więc kilku obrażonych mireczkow na mieście nic nie zmieni


@Tiab: Może zmieni. Lepiej będę spać z wiedzą, że próbowaliśmy.
  • Odpowiedz
@loczyn: ja bym poszedł na protest przeciwko jakimkolwiek dopłatom. Do kredytu, do fotowoltaiki, do pomp ciepła, do firm różnorakich, do bombelkow. I jeszcze wszystkie dopłaty kowidowe i inne tarcze powinny być zwrócone. Te co poszły na Golców i innych.
  • Odpowiedz
  • 11
ja bym poszedł na protest przeciwko jakimkolwiek dopłatom. Do kredytu, do fotowoltaiki, do pomp ciepła, do firm różnorakich, do bombelkow. I jeszcze wszystkie dopłaty kowidowe i inne tarcze powinny być zwrócone. Te co poszły na Golców i innych.


@PlatynowyBazant: Też się z większością dopłat nie zgadzam, ale nie rozlewałbym tego na boki, by nie popełnić błędu jak Marsz Kobiet czy jak one się tam zwały.

Jedynie zablokowanie BK0% czy innych gówno
  • Odpowiedz
@loczyn uważam że wysokie ceny mieszkań jest to cena na jakie społeczeństwo się zgodziło byleby PiS nie rządził. Wolę dużo przeplacic za mieszkanie niż żeby pisowski reżim wrócił do władzy, a to że deweloperzy się na tym wzbogaca jeszcze bardziej cóż takie życie
  • Odpowiedz