Wpis z mikrobloga

@hos85: nie chce mi się. Z ćwiczeń lubię tylko rower. Więc teraz moje pytanie brzmi ile kosztuje taki trening z trenerem personalnym i czy to coś pomaga? Bo ewidentnie będę musiała się zmuszać do tego
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Dobre! Chce ćwiczyć ale nie chce mi się ćwiczyć ;D
To może najpierw zajdź na siłkę i sprawdź czy to dla Ciebie bo szkoda wywalać hajs na perso. W internecie znajdziesz dużo info i planów. Pilnuj techniki i tyle. Jak Ci się nie znudzi po iluś tygodniach i się wkręcisz to dopiero wal do perso. No ale w sumie to Twój hajs...więc rób jak chcesz ;D

Trener tylko drzwi wskazać
hos85 - @szynszyla2018: Dobre! Chce ćwiczyć ale nie chce mi się ćwiczyć ;D
To może na...

źródło: SMELLING-YODA-meme-2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@szynszyla2018 Zrobienie dobrej sylwetki kosztuje sporo czasu. Jeśli na starcie się pytasz ile zajmie (gdzie nie da się na to odpowiedzieć) to już wiadomo, że nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Idź normalnie na siłkę, trenuj sobie jakimś prostym sprawdzonym planem FBW typu Saker FBW w wersji dla kobiet.
Szczególny nacisk połóż na ćwiczenia Hip Thrust, Przysiad. To będzie najlepsze dla ogólnego rozwoju sylwetki.

Albo po prostu porób Hip Thrust, Bulgarian split squat, romanian deadlift. Zapewnij sensowne ilości białka i kalorii w diecie i pośladki będą rosły. Szczególnie na początku, kiedy organizm adaptuje się do ćwiczeń. W międzyczasie oswoisz się z
  • Odpowiedz