Wpis z mikrobloga

Gigachad wykopu wytrzymał ze swoim tytułem około 4 miesiące. Tyle wystarczyło, by zostać opluwanym. W sumie zaufanie rudemu kłamcy dowodzi tylko temu, jak bardzo Polacy mieli dość rządów PiSu. Niestety okazuje się, że dużo lepiej nie będzie xDD Jesteśmy w ciemnej dupie.

O rozliczanie PiSowców co trolle tak krzyczą też można się zacząć martwić, bo tam nikt nie jest głupi i wszystko zdążył zamieść pod dywan. Może płotkom spadnie kilka głów, ale reszta będzie się śmiać. Po to są te słupy, żeby się nimi wysługiwać.

Miłego życia w Polsce

#polityka #nieruchomosci #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki
Kopyto96 - Gigachad wykopu wytrzymał ze swoim tytułem około 4 miesiące. Tyle wystarcz...

źródło: pap_20240409_0UO

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Niestety okazuje się, że dużo lepiej nie będzie xDD


@Kopyto96: Kto ma więcej niż 25 lat na karku raczej nie miał złudzeń. PiSiorom odpie*doliło i trzeba było zatrzymać ten marsz politycznej degrengolady szurającej w oparach taniej wódki prosto w autorytaryzm. Rządzi bądź co bądź koalicja i demokratyczna, to najlepsza opcja na ten moment. Niestety Tusk to polityk kompletnie bez wizji ale lepiej wizji nie mieć niż marzyć o byciu Napoleonem.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ciagle ci mowie xD przestan przekladac wszystko na tuska. Masz alternatywe? No nie ma w tym chlewie alternatywy xDD Konfederacja jeszcze gorsza od pisu chyba, ze wierzysz w te ich mityczne bajki, ze akurat tobie wyjdzie w zyciu sprzedajac paroweczki
  • Odpowiedz
  • 6
@ketiow: Konfederacja mnie zawiodła mocno, a w paróweczkowy rynek nie wierzę, bo nie jestem ultrakapitalistą, ale wolę zagłosować na nich i dać im kilka mandatów więcej, niż przyłożyć rękę do czyjejś szkodliwej władzy. Koniec końców Konfederacja nawet pod publiczkę może głosować przeciwko szkodliwym ustawom i tylko tego od nich oczekuję
  • Odpowiedz
@TS_X9 sam jesteś bot, żeby nie powiedzieć ameba :D ja ze swoimi ocenami mocno się wstrzymuje bo to mimo wszystko dopiero 4 miesiące i w dodatku w dosyć niełatwej sytuacji politycznej. Wiec jeśli wystarcza Ci jeden wpis na wykopie by nagle w niepamięć rzucić 8lat niszczenia państwa przez PiS - no to elo.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: No ale to, ze zaczynaja sie powoli coraz bardziej bratac z pisem to tego nie widzisz? xD Oj kopytko kopytko naiwny jestes. Wiem, ze konfederacja ma piekne hasla ale w rzeczywistosci to zwykli populisci ktorzy wolnosciowcami sa tylko z nazwy
  • Odpowiedz
  • 1
@ketiow: Nie, nie widzę i nie dam sobie wmówić, że mam popierać PO bo inaczej jestem za PiSem. Mam w dupie te partyjniacką polaryzację i dla mnie każa partia może wuypier**** jeśli mnie wk*rwi. Każda powinna być orana do granic możliwości za swoje błędy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ketiow: iksde, przez politykę PiS straciłem sporą część oszczędności i jechałem ich nieraz. Konfę? No jak prześledzisz moje ostatnie wpisy to daję do zrozumienia, że się zawiodłem. Wciąż są tam osoby, na które bym zagłosował, ale ostatnio jechałem po WIplerze i Mentzenie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jak by nie było - jeśli demokracja działa zawsze masz szansę na to by władzę zmienić, jak w dobitny sposób pokazały ostatnie wybory. To jest moim zdaniem to "lepiej", na co nie byłoby szansy po trzeciej kadencji kaczystów.
  • Odpowiedz