Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 37
@pozpozi Klasyczny Mirek-handlarz. 10 lat temu mialem ppdobne gadki:
- bierze bez oglądania
- dla żony
- negocjacne na odległość

Poza kretyńskimi gadkami, to pamiętam, że się skleiłem jak zamiast obnizania ceny zaproponowałem zimówki gratis, a on powiedział że ich w ogóle nie chce xD To fajnie auto dla żony kupujesz, żeby caly rok na letnich jeździła xD

Szukają frajera co odda auto za 70-80% wartości.
  • Odpowiedz
@Jarek_P też tak robię od momentu jak przyjechał typ i się zaczął przypieprzać czemu to wersja trzy drzwiowa a nie pięcio XD parę złoty do tyłu ale święty spokój jest bezcenny.
  • Odpowiedz
@pozpozi: W cywilizowanych krajach kilkuletnie auta zostawiają u dealerów albo handlarzy w rozliczeniu aby nie bujać się z klientami. Do tego przy takiej sprzedaży profesjonaliście są małe szanse że będzie się sądził jak coś wyjdzie w samochodzie bo handlarz powinien się znać i prawo staje po stronie sprzedającego.
  • Odpowiedz
@pozpozi: tymczasem, za 3 dni ogłoszenie na olx: komis, sprzedam za 103k, pewne auto, pozbywam się na chemioterapie dla dziecka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pozpozi o rany, jak mnie wkurzają takie teksty: daje X i przyjeżdżam, zabieram bez oglądania. Raz miałem taką sytuację, a potem przychodzi co doczego przyjeżdża z całym sprzętem pomiarowym…
  • Odpowiedz
@pozpozi: nigdy a przenigdy nie negocjować ceny przez telefon nawet tysiąc złoty bo opuścisz takiemu a on przyjedzie i będzie wybrzydzać i drugie tyle będzie chciał jeszcze wynegocjować bo przecież negocjacje to trwają po obejrzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz