Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ogólnie dawali mi 70k


@pozpozi: to u mnie chodziło o pieniądze o jedno zero niższe, a i tak salon zagrał na bezczela. Moje skodzisko było z rocznika, który wtedy na wolnym rynku stał po 8-10k, moja z uwagi na kiepski stan techniczny pewnie by się sprzedała za jakieś 7k. W salonie za odkup auta miałem mieć rabat 3k, więc naiwnie myślałem, że nawet jak mi z 5k zaproponują, to będę do
chora córka wymaga leczenia onkologicznego

mimo tego jest kasa ad hoc żeby kupić używaną furę za prawie 100k


klei się w #!$%@?
jakby miał nóż na gardle to wziąłby za te pieniądze nowe auto z salonu, jakąś skodę na kiju

ewidentnie handlarz pokłócił się z handlarzem xD
  • 0
Sprzedawałem dwa auta na OLX.

Pierwszego razu chciałem być porządny i spłodziłem cały elaborat - historia auta, aktualny stan, przegląd i OC, co było robione, co trzeba zrobić, opisane wszelkie wgniotki czy rysy.
Co z tego, jak dostawałem codziennie wiadomości 'Witam, co jest do zrobienia, do kiedy przegląd, ile pali'? I tak w kółko chociaż wszystkie informacje są w treści ogłoszenia.

Wystawiając drugie napisałem opis na trzy linijki - ogólny aktualny stan
  • 0
i nie chcesz opuścić!!! Zero empatii z Twoje strony :D To na chore dziecko przecież.
Ehhh.... ludzie to jednak wstydu nie mają. Ale swoją drogą uparty. Poobrażał, poobrażał i jeszcze próbuje. Ja takiego gościa na oczy bym widzieć nie chciał po takich tekstach.