Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła, co do #primemma . Tu nie chodzi o to by płacić niewyobrażalne pieniądze takiemu popkowi, czy zusje. Tylko trzeba mieć dobrych skautów i znajdować takie perełki jak kaczor który pewnie za jakieś 30-50k zrobi lepszą robotę niż zusje albo Popek za pół miliona. Najważniejsze są prawdziwe konflikty i dymy, a wtedy gala się sprzeda. Udawane dymy nie przechodzą i każdy koneser to wychwyci. Dla przykładu taka walka np rewanż magical vs rafonix to myślę, że by ppv rozwaliła a by pewnie wzięli mniej niż wyżej wymienieni. #famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Bruteno1 Tylko ze u nich też większość udaje, więc chyba żaden z Ciebie koneser. Z aktualnych konfliktów to tylko Kaczor brs jest prawdziwy i moze troche Ćpańculi z Kasjusz, chociaz tutaj nie iskrzy.
  • Odpowiedz
  • 0
więc chyba żaden z Ciebie koneser. Z aktualnych konfliktów to tylko Kaczor brs jest prawdziwy


@essos: z obecnej karty wymieniłem tylko kaczora, więc na jakiej podstawie stwierdzasz, że "żaden ze mnie koneser"?
  • Odpowiedz
@Bruteno1: zasięgi sprzedają a nie dymy, tego kaczora nikt nie zna, więc tylko parę wykopkow co najwyżej kupi, a taki przygłup z bungee sprzeda kilkadziesiąt razy więcej, że swoją armia lemingow, nie masz chłopie głowy do interesów. Liczy się skala.
  • Odpowiedz
  • 1
a taki przygłup z bungee sprzeda kilkadziesiąt razy więcej, że swoją armia lemingow, nie masz chłopie głowy do interesów


@KonTrojanski6-10-21: oczywiście, że tak. Ale co innego bungee, co mają serio jakieś tam zasięgi i są streamerami, a co innego np taka zusje, co jedyne co robi to wrzuca story na Instagramie i większość zasięgów jest/była z Rosji jak się wybiła na tiktoku. To samo Popek, to jest płacenie za nazwisko i
  • Odpowiedz