Wpis z mikrobloga

Ta przymocowana nakrętka jest zajebistym pomysłem. Nie przeszkadza W OGÓLE w piciu, nie da się jej zgubić, po otworzeniu można pić jedną reką a drugą mieć wolną, chyba też jest bardziej ekologiczna, ogólnie super sprawa.


@Meregle: o, widzę że pracujesz w trollownie eurokołchozu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kolarzino: chyba żartujesz, wczoraj piłem Primaverę i wystarczy tę nakrętkę odwrócić, zresztą na etykiecie jest instrukcja obsługi xD Ja nie wiem, czy ludzie są jacyś upośledzeni czy co, większość tych butelek idzie bez problemu otworzyć i nic nie przeszkadza w piciu
co ty #!$%@?. Jeśli chodzi o ekologię to zakrętki są ważniejsze od butelek. Tylko one są recyklingowane, butelka idzie najczęściej do pieca.


@ReeceWithouterpoon: #!$%@?, typowe wykopowe #!$%@? #nieznamsiealesiewypowiem xDDDDD

Sam ściągnąłem dla dwóch firm całe linie technologiczne do recyclingu PETa i jedna działa już 7 lat bez przerwy, a druga 5...

PP z nakrętek jest po prostu łatwiejszy w recyclingu i w zasadzie każdy może postawić sobie małą linię do tego
na etykiecie jest instrukcja obsługi


@Diakrytyczny: no logiczne, jak kupuję tę samą wodę butelkowaną X lat, to będę szukać instrukcji obsługi do odkręcania nakrętki na wodzie butelkowanej zgrzewkowej, bo pewnie weszła nowa technologia xDD nie widzisz żartu samego w sobie?
Gdyby ktoś za powód tych zmian podał #!$%@? ludzi i ograniczanie im wolności, to bym to zrozumiał i się nie czepiał, ale mówienie o tym, że się nie gubi zakrętek. xD
po otworzeniu można pić jedną reką a drugą mieć wolną,


@Meregle: można to było robić już wcześniej.
Teraz spróbuj zakręcić 1,75 butelkę z takim korkiem jedną ręką prowadząc auto xD
@Meregle: nie jest to mega wygodne, ale jako "fajniopolak" (a tak nazywają mnie na wykopie) to musi mi się podobać.
Ale wystarczy lekko szarpnąć i można zawsze mieć po staremu.
@PanPeno

@Meregle piękna sprawa. Nic tak nie wywołuje bólu dupy u prawactwa. Nobla dla wynalazcy. Btw. wiecie, że to nie UE każe robić te nakrętki w ten sposób? Dyrektywa dotyczy tego, by nakrętka nie odpadała, bez wychodzenia w szczegóły. To firmy produkujące nie są w stanie zrobić ich tak by prawak nie rozwalił sobie ręki.


W jaki sposób powiązałeś poglądy polityczne z odkręcaniem butelki?