Wpis z mikrobloga

Co myślicie o kandydaturze Roberta F. #kennedy na prezydenta USA? Zdobywa coraz większe poparcie. Jeśli wygrał by z #biden i w drugiej turze zmierzył się z #trump to coś czuję że mielibyśmy niezależnego kandydata na stanowisku prezydenta #usa. Jak wtedy waszym zdaniem wyglądałby sytuacja z #nato i #wojna na #ukraina? Co z konfliktem z #chiny? Lepsza opcja niż Trump i Biden? Czy może najgorsza ze wszystkich dla #polska?

Tutaj jego tiktok https://www.tiktok.com/@teamkennedy2024
  • 20
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: nawet nie wiadomo za bardzo w jaki elektorat Kennedy celuje
tzn. wiadomo że w szurów, ale Trump twierdzi że zabierze Bidenowi, a Biden, że Trumpowi
w 2016 gdyby nie Jill Stein i ten libertarianin prawdopodobnie wygrałaby Clinton
  • Odpowiedz
@japantown to zgodnie z obecnymi sondażami więcej szurów głosuje Bidena niż Trumpa skoro więcej elektoratu na razie odbiera Bidenowi?

Kennedy to 100% lewak starej daty, który po prostu nie wspiera przestępców z 3 świata jak Biden ani nie prowadzi lewackiej wojny kulturowej na temat transów w kobiecym sporcie, szkołach itd
  • Odpowiedz
to zgodnie z obecnymi sondażami więcej szurów głosuje Bidena niż Trumpa skoro więcej elektoratu na razie odbiera Bidenowi?


@Towarzysz_Pawulon: nie wiesz tego
tam cała walka rozegra się w kilku tzw. battleground states, ostatnie sondaże pokazują wzrost Bidena
no zobaczymy 5 listopada
  • Odpowiedz
@japantown: ale ja dobrze wiem bo mamy masę badań, ze wszystkich 7 bitewnych stanów w wielu sondażach zabierają w 6 bardziej Bidenowi a w Michigan Trumpowi

Po prostu Kennedy który czerpie poparcie głównie z internetu zyskuje uwagę młodych ludzi w dużych miastach, a nie starszych konserwatystów na wsiach i prowincjach
  • Odpowiedz
@japantown: przecież to jest oczywiste akurat XD Kennedy ma najmocniejsze poparcie w grupach które najbardziej zniechęciły się do demokratów, mniejszości i młodych

Biden jest po prostu samobójcą, co można powiedzieć o człowieku który doprowadził do tego że nawet lewicowe sondaże pokazują że w Arizonie (gdzie Demokraci wygrywają ostatnio wszystko) ponad 70% ludzi uważa że granica nie jest kontrolowana?
Towarzysz_Pawulon - @japantown: przecież to jest oczywiste akurat XD Kennedy ma najmo...

źródło: i-cannot-believe-the-poll-results-a-3rd-party-beating-both-v0-ltw7sbiar9rc1

Pobierz
  • Odpowiedz
mamy masę badań, ze wszystkich 7 bitewnych stanów w wielu sondażach zabierają w 6 bardziej Bidenowi a w Michigan Trumpowi


@Towarzysz_Pawulon: możesz mieć rację ale jak do tej pory sondaże w amerykańskich wyborach prezydenckich w 2016 i 2020 bardzo się myliły
jak pisałem, zobaczymy w listopadzie
  • Odpowiedz
@japantown: ale wtedy dużo więcej ludzi w ten sposób głosowało

uważasz że Trump został okradziony ze zwycięstwa w 2020?


nie wiem bo nie śledziłem wtedy tego tak dokładnie, aczkolwiek Trump nie przedstawił na to żadnych dowodów, poza tym że faktycznie na demokratów oddano trochę głosów zmarłych ludzi, zdecydowanie za mało by coś to zmieniło

po prostu te głosy schodziły bardzo długo i stąd ludzie w to uwierzyli wg mnie
  • Odpowiedz