Wpis z mikrobloga

Klasyka, wchodzi bk0%, który rozwali rynek #nieruchomosci , przegłosowali pakt migracyjny w europarlamencie, wymyślili nowy unijny podatek od paliwa, który może dołożyć 50 groszy na litrze, więc puszczono dyżurny temat zastępczy aborcji, który tym razem chwycił.
#bekazlewactwa #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • 15
@CudMalina: a bk0% jak i głosowanie w europarlamencie myślisz, że tak nagle, czy jednak zaplanowane z wyprzedzeniem? W polityce dana rzecz działa w momencie odpalenia, a nie zaplanowania
  • Odpowiedz
  • 33
@CudMalina: możesz zaklinać rzeczywistość ile chcesz, ale aborcja jak była tak jest i będzie dyżurnym tematem zastępczym tak jak i związki partnerki, czy adopcja dzieci przez pary homoseksualne
  • Odpowiedz
Zawsze wchodzi temat aborcji jak jest wał do zrobienia
Jesli ktoś uważa, że po pisiorach bedzie lepiej to się grubo myli
Polaczki tak naciągneli granice bezczelności partii rządzącej że warto robić wały
  • Odpowiedz
możesz zaklinać rzeczywistość ile chcesz, ale aborcja jak była tak jest i będzie dyżurnym tematem zastępczym tak jak i związki partnerki, czy adopcja dzieci przez pary homoseksualne


@77023: to czym zajmują ludzi na zachodzie, żeby nie dowiedzieli się o nowym podatku na paliwo?
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau: to samo co u nas, tez tematy ideologiczne, tylko bardziej posunięte czyli pierdyliard płci, albo konflikty międzyrasowe lub jak w przypadku usa wojna z terroryzmem
  • Odpowiedz
pierdyliard płci


@77023: to już jest od dawna i ludzie są tym zmęczeni. Ty tylko słyszysz największe głupoty, a głosu zwykłych ludzi nie. Ja z tymi ludźmi pracuję na co dzień i oni już o tym nawet słuchać nie chcą.

konflikty międzyrasowe


@77023: patrz wyżej.

wojna z terroryzmem


@77023: z kim ostatnio USA zaczęło wojnę?
  • Odpowiedz
@77023: i to wszystko AMERYKANIE zrobili wczoraj, żeby odwrócić wzrok ludzi od paktu migracyjnego przyjętego w EUROPIE? Czy od EUROPEJSKIEGO podatku na paliwo?

Coś mi się tu nie spina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau: amerykański rząd szuka tematów zastępczych, by odwracać uwagę opinii publicznej u siebie, nie w Europie
  • Odpowiedz
@77023: to co konkretnie tam zataili tymi wojnami, które wymieniłeś?

Jak to się dzieje, że jednak wszyscy o tym podatku na paliwo wiedzą i nawet na wykopie masz to w hitach wykopu? Może to więc podatek jest tematem zastępczym dla czegoś innego?
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau: jak kilka wpisów na wykopie w porównaniu z portalami zasranymi aborcyjną nawalnaką jest dla ciebie tożsame, to nie ma o czym rozmawiać. Widać z resztą dla ciebie za wysokie progi jak do takich przytyków się uciekasz.
  • Odpowiedz
z portalami zasranymi aborcyjną nawalnaką


@77023: wszedłem na onet i wp. Ani na jednym, ani na drugim portalu nie widziałem na głównej stronie ANI JEDNEGO artykuły o aborcji. ANI JEDNEGO ¯\(ツ)/¯

Rzeczywiście zasrane coś jest, ale to twoja głowa hentaiami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau: tymczasem newsweek, natemat i gazeta pl pokazują co innego, na każdym wymienionym jest minimum jeden artykuł na głównej.

Dorzuć jeszcze do hentai coś o ruchaniu i będzie bingo
  • Odpowiedz