Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #bk2 #mieszkanie
Myślałem, że po PiSie chodzenie na protesty odejdzie do lamusa, no ale ch?j strzela, gdy widzę co się dzieje i może dziać z cenami nieruchomości…
Dlatego pytanie do Was, bo jestem ciekaw jaka mobilizacja w narodzie.

Czy poszedłbyś/poszłabyś w najbliższą sobotę na protest przeciwko pomysłowi BK0%?!

  • Tak, mam dość tego kur€idołu 68.0% (210)
  • Nie, i tak nic nie zmienię 32.0% (99)

Oddanych głosów: 309

  • 11
  • Odpowiedz
@crafaz: Protesty musi zorganizować ktoś medialny i wpływowy. Polityk, działacz czy większą organizacja. Oddolne protesty skończyłby się kilkuset osobową frekwencją. Grillujemy temat i zaczekajmy na dobry moment, ta sobota to zły pomysł.
  • Odpowiedz
  • 41
@PanieAreczku: jest to potężny #!$%@? w dupę wszystkim oszczędzającym, bo okazuje się, że jak ktoś zaoszczędził 200k przez te kilka lat, to mieszkanie o tyle podrożało, no to po co oszczędzał?

To tylko uczy, że w Polsce nie można planować długoterminowo, bo nasz rządź wywróci wszystko do góry nogami i wszystkie wyrzeczenia i nadogdziny okazują się strata życia, trzeba było się kredytować od razu i ktoś miałby już dużo spłacone.
  • Odpowiedz
to po co oszczędzał?


@Kexu: no właśnie? po co?

Piosenka z dedykacją. Jest pięknie nie narzekaj, bo pocopocopocopocko ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W teledysku uśmiechnięta, multikulturowa Warszawa. Taka jest dziś Polska. Uśmiechnij się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest pozytywnie.
Ja się cieszę z BK0 . Im więcej kupi tym lepiej. Niech każdy ma swoje gniazdko, a nie tylko zadrość i żółć, żeby
PanieAreczku - >to po co oszczędzał?

@Kexu: no właśnie? po co? 

Piosenka z dedykacj...
  • Odpowiedz
To tylko uczy, że w Polsce nie można planować długoterminowo, bo nasz rządź wywróci wszystko do góry nogami i wszystkie wyrzeczenia i nadogdziny okazują się strata życia, trzeba było się kredytować od razu i ktoś miałby już dużo spłacone.


@Kexu: Tak, i zamiast próbować zmieniać rzeczywistość to po prostu się do niej dopasuj. Bierz kredyt po same jaja i bzikaj, w razie jakichkolwiek problemów systemowych na ratunek przyjdzie ci państwo albo
  • Odpowiedz
@crafaz: problem jest taki że będzie tak jak z każdym protestem w Polsce, czyli zaraz zostanie przejęty przez jakieś środowisko polityczne, w tym wypadku pewnie konfy (chociaż liczę na razem) a nie ma #!$%@? żebym bym częścią liczby którą potem na Twitterze się będzie chwalił memcen, waweł i reszta tych spierdoksów xd oni to będą firmować bo nie chcą żadnego socjalu, ja z kolei uważam że socjal mieszkaniowy i ingerencja państwa
  • Odpowiedz
Myślałem, że po PiSie chodzenie na protesty odejdzie do lamusa


@crafaz: No przecież, bo historia nie zna protestów ludzi, którzy najmniej znają się na tym za czym protestują, za żadnego innego rządu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz