Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu #tvrepublika raz na jakiś czas zerkne co tam się dzieje w pispublice i pytanie do większych znawców tematu. Czy tam się zdarza, że pojawia się ktoś z KO/PO?:D bo co włączę to siedzą te same mordy z pisu xD np. dzis w programie Klarenbacha laska z pis, gostek z suwpolu, typek z konfy i jakiś anonim z lewicy. Kiedyś też tam widziałem pojedyncze osoby z 3D. Ja wiem, że to siedlisko propagandy to obecnie całkowicie prywatne medium (chociaż mocnych powiązań z partią karakana nie da się im odmówić i są na to kwity) i kij mi do tego ale nie ma tam ani malutkiego okienka na rozmowę z kimś z głównej partii rządzącej? xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • 14
@szychun

W tym uniwersum, jak znaleziono ciała w kamienicy to podłączyli pod to Trzaskowskiego, że nie zrobił konferencji xD a jAK zabrali im drona, bo latali nielegalnie, to było opresyjne państwo koalicji rządzącej wiec sam sobie odpowiedz na pytanie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@essla no widzę, że tam grubo lecą xD podczas protestu rolników przewinął mi się przed oczami pasek w stylu "Tusk kazał strzelać do rolników" xD dziś u Klarenbacha "w Sejmie głosowanie ws. Zabijania nienarodzonych dzieci" xD gęste ze starych wiadomości przeniesione 1:1. Zastanawia mnie tylko czy nie zapraszają nikogo z PO/KO z własnej woli czy jednak tamci bojkotują.
  • Odpowiedz
@szychun: W sumie też jestem ciekaw. Natomiast myślę, że Koalicji się nie opłaca bo to ogląda sam beton w dodatku z mizernymi wynikami, a i pewnie "republika" nie ma w interesie zapraszać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@fredikamionkagminaburzenin nie oglądam za wiele, czasem coś rzucę okien na to co na YT. Ale według mnie różnica jest znacząca. Politycy wszystkich opcji obecnie się pojawiają w różnych programach. I to takich w formule rozmów grupowych, jak i 1 na 1. Na początku pis bojkotował TVP ale już im przeszło.
  • Odpowiedz
@szychun: czasem jest ktoś nowy z KO, jakiś poseł świerzynka co to dopiero teraz został posłem, albo ktoś bardzo mało znany. No i zazwyczaj jest dwóch, trzech na jednego. Zawsze przerywają wypowiedzi, przekręcają, a niezależny dziennikarz wypowiada swoje poglądy sugerując je też widzom. To jest gówno jeszcze gorsze jak za tvpis.
  • Odpowiedz