Wpis z mikrobloga

Powody do bycia dumnym normalnego człowieka:
-prosperująca firma
-sukces finansowy
-dostatne życie

Powody do bycia dumnym przygłupa:
-prosperująca firma obcego typa z internetu
-sukces finansowy obcego typa z internetu
-dostatne życie obcego typa z internetu

Za 50 lat ten człowiek nie będzie wspominał tego co zrobił w życiu, tylko to co zrobił obcy mu człowiek zza ekranu. Dla niego oglądanie sukcesu obcej osoby to są "piękne czasy". To jest jakaś abstrakcja. #!$%@?ło mi styki, #!$%@?ło

#famemma #budda #polskiyoutube
SuperTimor435 - Powody do bycia dumnym normalnego człowieka:
-prosperująca firma
-suk...

źródło: 2238177696a8398abd99c485619f859bbbff80d836700fd34ecdf5223d45a33d

Pobierz
  • 11
@SuperTimor435 A tak z ciekawości - co Ty będziesz wspominał? :-)

Bo patrząc po aktywności to będzie to jedna z gal FAME MMA lub dymy u Wardęgi.

W zasadzie nie bronię typa że screena. Stwierdzam tylko, żeście oboje #!$%@? warci. Tylko jednemu z was się wydaje, że jest lepszy :-)
@Turbator: Nic nie zrozumiałeś. Podam ci przykład. Nauczyłem się robić 3 pompki z rzędu. Słabo? Nadal da mi to więcej w życiu niż cokolwiek co zrobi Budda

Czy ty myślisz, że ja piszę na wykopie o swoich wszystkich aktywnościach XD? A co się dzieje gdy kilka dni nie dodam żadnego wpisu albo nie skomentuję? Siedzę w maszynie hibernującej?

Taki przygłup jak ty, który nie rozumie prostej krytyki, nie ma kompetencji, żeby
@SuperTimor435 Otóż to...

Dlaczego więc myślisz, że Ty cokolwiek wiesz o tamtym kolesiu? Może jest dumny z setki innych rzeczy?

Mam rozumieć, że Ciebie nie można krytykować na podstawie jakichś przesłanek, bo #!$%@? wiem na Twój temat, a jednocześnie nie masz problemu aby krytykować innego kolesia, mimo że też #!$%@? wiesz na jego temat?

Naprawdę, nie mam pojęcia jak Ty to intelektualnie godzisz.
@Turbator: Oceniam to co widzę. Tak duże zaangażowanie w życie obcego człowieka i uzależnianie swojego samopoczucia od tego co ten człowiek robi jest moim zdaniem głupie. Ogólnie tego człowieka nie oceniam, tylko tą cechę