Wpis z mikrobloga

@maci3kzmc: zapewne mocowanie fotela zrobione zostało z gownolitu lub stali zawierajacej ciała więźniów politycznych. Tudzież niedozywiony spawacz nie przyłożył się do swojej roboty i sie wygło pod twoim tłustym cielskiem. Tak czy inaczej szkoda całkowita i śmietnik.
  • Odpowiedz
@maci3kzmc: Sprawdź czy ta metalowa podstawa przykręcana od dołu do siedziska nie wyrobiła się w miejscu, w którym wchodzi ta noga. Możliwe, że tam ta laga Ci nie siedzi prosto, bo się wyrobiło (częste przy ulańcach niestety xD).
Jeżeli się #!$%@?ło, to ta metalowa podstawa kosztuje jakieś 150 zeta. Sporym problemem będzie sama wymiana, bo ta laga wchodzi w tę podstawę z kółkami ekstremalnie mocno i trzeba się strasznie #!$%@?ć, żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: właśnie to rozkręciłem i stary masz racje.. wykrzywiło się to gówno, tylko gdzie to mogę zamówić teraz? Podeślesz link skąd zamawiałeś tę podstawę? Bo jednak szkoda cały fotel wyrzucać. To w sumie taki prezent, służył mi sporo i rzeczywiście trochę mi się przytyło od kilku miesięcy, więc to pewnie przez nadwagę tak mi się #!$%@?ło:/
maci3kzmc - @DziwnyDzwiekGzymsu: właśnie to rozkręciłem i stary masz racje.. wykrzywi...

źródło: IMG_5292

Pobierz
  • Odpowiedz
@maci3kzmc: Ja kupiłam dokładnie ten i pasuje:
https://allegro.pl/oferta/mechanizm-krzesla-fotela-obrotowego-kkm09-13228440783

Będziesz miał problem z wyjęciem tej lagi z podstawy z kółkami. Zaopatrz się w WD40, młotek i deskę. Oprzyj to do góry kołami tak, aby laga wisiała w powietrzu (na dwóch taboretach na przykład). Chodzi o to, żeby wypuknąć tę lagę waląc w to co teraz wystaje na dole z podstawy z kółkami. Napsikaj WD40 i zostaw na noc. A rano #!$%@? młotkiem
  • Odpowiedz