Wpis z mikrobloga

Wykorzystajcie czas, który pozostał do wyborów do parlamentu europejskiego, żeby dobrze przemyśleć kogo chcecie tam wysłać.
To nie jest organ na którym ciąży jakaś wielka odpowiedzialność a jednak europarlamentarzyści dostają około 40.000zł samej pensji. Miesięcznie. Przez 5 lat. I nie trzeba od tego odejmować kosztów życia, dojazdu - to pokrywają dodatki. Do tego odprawa i europejska emerytura.
Wychodzi więc na to, że wybieramy ludzi, którym chcemy przyznać bonus dziękując im za ciężką pracę w polskiej polityce. I ja nie wiem komu wy chcecie dziękować ale gdyby się dało to ja zagłosowałbym na to, żeby polskie mandaty pozostały nieobsadzone.
Pis? XDDDDDDD
KO? No, ewentualnie jeśli jedynką będzie Krzysztof Hetman. Człowiek o takiej spójności, takich fundamentach moralnych, który odejmuje sobie od ust, żeby pomóc rodzinom polskich deweloperów rzeczywiście zasługuje na wyróżnienie.
Konfa/Lewica? (w zależności od poglądów). Faktycznie chyba europarlament to będzie najlepsze miejsce żeby kłócili się o to od którego tygodnia można ustalić z jaką płcią identyfikuje się płód i czy można zrobić aborcję w niedzielę niehandlową ale skoro i tak drą mordy za darmo to chyba nie ma sensu im za to płacić.
PSL? Może? Skoro nasze związki z UE zdają się kręcić w większości wokół dopłat do rolnictwa... Ale nie, czekaj, rolnicy krzyczeli na protestach, że #!$%@? z tą unią to chyba bez sensu.

#wybory #eu #uniaeuropejska #nieruchomosci #wyborydoeuroparlamentu #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@piotreqq: Faktycznie, gość się tak wkręcił w program KO, że zapomniałem, że startował z PSL XDDD W takim razie KO/PL2050/PSL jeden #!$%@?
(edit bo #!$%@?łem kto jest synem kogo, znaczy Polskę2050 z Trzecią drogą)
  • Odpowiedz