Wpis z mikrobloga

@reintrodukcja: Nie od 4 lat, raczej od 2012-2014 i winę za to ponosi technologia i urządzenia mobilne. Ludzie oglupieli a zlodzieje wypchali kieszenie hajsem i robią wojny. Covid to przyspieszyl.
  • Odpowiedz
@Obrzydzenie

@reintrodukcja no nie wiem, jak dla mnie jak tylko zniesiono obostrzenia to wszystko wróciło do normy prawie że momentalnie


Ale jak ceny wtedy #!$%@?ło tak już zostały. Pamiętasz paliwo po 4.5, puszka coli za 2pln, materiały budowlane w normalnych cenach i nieruchomości? W 2018 jeszcze wynajmowałem mieszkanie 3 pokoje w wawie na Mokotowie przy metrze za 1200+rachunki
  • Odpowiedz
@sabboko:

Nie od 4 lat, raczej od 2012-2014 i winę za to ponosi technologia i urządzenia mobilne. Ludzie oglupieli a zlodzieje wypchali kieszenie hajsem i robią wojny. Covid to przyspieszyl.


Wszystko przez te telefony. Gdyby nie one nie byłoby COVIDa, wojen itd. a tak mamy to co mamy. Ja właśnie swojego wyrzuciłem do śmieci, zróbmy tak wszyscy a świat będzie piękny!
Ci od wylącz telewizje włącz myślenie byli w błędzie, to
  • Odpowiedz
@reintrodukcja: Ja miałem kumpla w pracy całkiem inteligentnego myślę bo był programistą sprzętowym na prawdę zaawansowanego sprzętu na którym spoczywała duża odpowiedzialność i on twierdził, że covid będzie zawsze i nas zniszczy xD Pierwszego dnia stał po konserwy a ja na lajcie sobie rowerkiem jeździłem i śmiałem się z ludzi w marketach w 2km kolejkach do kasach. Bo nawet jeżeli jakieś zagrożenie jest to Polska jest jednym na z największy producentów
  • Odpowiedz