Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z anonima bo mam bana.

Czy teść solo pomoże przy kontuzji?

Przez lata trenowałem BJJ. Miałem kilka miesięcy przerwy i nabawiłem się kontuzji kolana,gdzie na treningach ani razu nic sie nie stało xD Kontuzja nie łapie się pod operacje,jedynie fizjoterapia.
Nie wytrzymuje bez sportu,więc robie chociaż siłownie(bez #!$%@? nóg,wiadomo).

Pomyślałem,że skoro do końca roku albo i dłużej mam BJJ z głowy to wrzuce sobie test solo w celu przyśpieszenia regeneracji kolana + przy okazji #!$%@? mięsa. Głupi pomysł?

Micha jest,trening sensowny. Jak sie zdecyduje na bombe to badania itd wiadomo też będą. Pytanie czy jest sens?

35 lat 180cm 82kg przy w miare niskim bf

#sterydy #testosteron #mikrokoksy #mirkokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co to za kontuzja kolana, ze tak mocno utrudnia zycie, a nie kwalifikuje sie na operacje? Jakies kolano skoczka/pfps? Moim zdaniem cykl ma sens jak masz operacje, bo to pozwoli szybko odbudowac miesnie albo zbudowac miesnie przed artroskopia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem jak testosteron miałby pomoc w wyleczeniu kontuzji kolana, ale możesz się zainteresować terapią peptydami, np bpc-157, które wspomaga gojenie się ran czy regeneracje kontuzji, dosyć nowy specyfik, toteż nie ma wielu badań potwierdzających skuteczność tego związku, ale w celach naukowych możesz przetestować.
  • Odpowiedz
@xazas: znajomy ladowal te peptydy na kontuzje lokcia i mowil, ze dopoki stosowal to efekty super, ale ze to raczej doraznie niz dlugoterminowo dziala
  • Odpowiedz