Wpis z mikrobloga

jak wysłać paczkę przy zwrocie aliexpress? Otrzymałem informację gdzie wysłać towar, który chcę zwrócić i odzyskać pieniądze. Niestety, ciężko tu określić, co to za ulica, czy miasto. Skorzystałem więc z czatu gpt, aby się połapać. Na etykiecie, która mam z poczty polskiej wpisałem następujące dane : Firma: SIMU C/O SPRIIIINT Ulica: 4 rue Galilee Kraj: Francja Miasto: Le Haillan kod pocztowy : FR 33185 CHAT GPT twierdzi, że informacja: „Gironde Nouvelle-Aquitaine” jest zbędna. Zastanawia mnie kod na zrzucie ekranu przy nazwie firmy: 0764577777. Co to jest? To na pewno nie jest numer telefonu. Napisałem do sprzedawcy i jeszcze nie odpowiedział, ale obawiam się, że chce mnie wprowadzić w błąd, bo powiedział, że powinienem zamknąć dyskusję i założyć, po czym zwróci mi 80 euro a jak wiadomo jest to niemozliwe. Co więcej, wpisując ten adres w Google, otrzymuję nieciekawe opinie na temat tego obiektu.

#aliexpress
Minoxidilium - jak wysłać paczkę przy zwrocie aliexpress? Otrzymałem informację gdzie...

źródło: redit 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Minoxidilium: a czemu ty masz ustawioną lokalizację juesej? Przełącz się najpierw po ludzku na Polskę to może inny adres do zwrotów będzie, dodatkowo tam czasem nie było możliwości generowania etykiety? Ten zwrot jest darmowy?
  • Odpowiedz