Wpis z mikrobloga

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy

A ci chyba znowu pod wyskok trenują? xD Znowu w całej Polsce wykopione i niedostępne HCG, Clomidy, Symexy i Provirony?

Tak się dziwnie złożyło, że akurat pod maraton zrobili redukcje tylko oprócz redukcji tłuszczu poleciało też 20kg mięśni xD. Komentarze pod filmem nie zawodzą, bo jak jeszcze pare ostatnich lat zawsze znalazła się spora grupa naiwniaków lub fanatyków broniąca WK, że na pewno nie są na koksie. Tak teraz to już chyba 99% widzów przejrzało na oczy, co widać po komentarzach w najnowszym filmie.

W zasadzie to cały sukces WK i magicznej mocy "kawy piernikowej" to przez lata była zasługa tego, że mimo wszystko mało ludzi interesowało się jakoś bardziej siłownią i ludzie nie mieli za bardzo jakiejś takiej ogólnej wiedzy o sporcie, diecie, środkach. A po wybuchu COVID to mam wrażenie, ze wszystkie siłownie (przynajmniej w moim mieście) są przepełione, tiktoki i instagramy zasrane fit-contentem i już bardzo bardzo dużo ludzi nawet nie ćwiczących raczej wie jak to wszystko wygląda.

No i ludzie już raczej nie kupują magicznej mocy kawy piernikowej "HMB 2.0", treningów pod wyskok z magicznymi spadkami kilkunastu kilogram mięśni w moment, czy też teraz maraton.

Tak całkiem szczerze - jakby mi ktoś wymazał pamięć i pokazał to zdjęcie to bym powiedział, że ten koleś ze zdjęcia w ogóle nie ćwiczy i to pewnie jakiś wykopek, #!$%@? spod tagu przegryw xD

Mój ulubiony komentarz spod najnowszego filmu:

Los zadrwił z chłopaków i finalnie czarnym koniem okazał się ponczek ektomorfik...obecnie udało mu się zachować najwięcej masy i najwięcej zdrowia, chociaż przygodę ze sportem zaczął z przytupem od sarmów xD To jest normalnie gotowy kabaret.
nad__czlowiek - #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy

A ci chyba znowu pod wysk...

źródło: wykopek

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Nie żeby coś, ale mówił ostatnio Owca, że waży 94kg z 98kg, bo do maratonu zrobił wagę. Zapewniam cię, że jak nawet Sam Sulek założy 3XL z długim rękawkiem to nie powiesz czy coś ćwiczy (no dobra będzie trochę lepiej widać, bo jednak waży te 110 czystego mięcha). #!$%@? na siłę.

Tak jeszcze apropos. Tutaj Owca powiedział, że jest gotów poddać się wyrywkowym badaniom antykoksowym, ale takim pełnym za kilka
dsomgi00 - @nad__czlowiek: Nie żeby coś, ale mówił ostatnio Owca, że waży 94kg z 98kg...
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Wiedza podgoniła. Zauważ, że szarlataneria jest w odwrocie, w anglojęzycznym YT na scenie fitness masz głównie science based twórców, a przede wszystkim ci co walą bombę mówią o tym otwarcie, nie zachęcają, a edukują. Za to w Polsce powoli to też się zmienia i ludzie też już wiedzą, że cudów nie ma.
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Wiedza podgoniła. Zauważ, że szarlataneria jest w odwrocie, w anglojęzycznym YT na scenie fitness masz głównie science based twórców, a przede wszystkim ci co walą bombę mówią o tym otwarcie, nie zachęcają, a edukują. Za to w Polsce powoli to też się zmienia i ludzie też już wiedzą, że cudów nie ma.

Odpowiedz


@zdrajczyciel: no i chwała za to, bardzo fajnie sie dzieje
  • Odpowiedz
@dsomgi00:

Tylko właśnie tu wszystko się dodaje.... no podda się badaniom właśnie za X msc, gdzie już wstępnie bawi się w bieganie, rzucanie wagi etc. Zanim dojdzie co do czego to nic nie będzie wykrywalne. Nie sugeruje tam nic, ale takie tam "za rok się zbadam" to - xD
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: fajnie i nie fajnie, ja latami przesiedziałem na PubMedzie i byłem jego rycerzem wiele lat, ale praktyka dużo weryfikuje; szczególnie w kwestii dopingu i treningu, gdzie te badania albo ich nie ma, albo nie na takich dawkach, a treningowo 97 % badań to - 17 studentów z 0-6 msc stażu robiło wyprost jednonóż. Prawda jest po środku i hejcenie "bro" do końca też nie jest rozsądne.
  • Odpowiedz
@kujwdupe: To jest ten typ człowieka, co jak Ronnie Coleman by nawet wrzucił fotkę w dresach to by się #!$%@?ł "gDzIe sOm NoGi???!!111?"
@nad__czlowiek Jesteś tępy czy udajesz? Porównujesz koszulkę pewnie w rozmiarze S i XXL

Nawet jest trend na insta/tik toku gdzie pokazujesz tzw. "sleeper build", zakładasz koszulkę 3 XL a spod rękawa wyciągasz karabin 45-50cm
dsomgi00 - @kujwdupe: To jest ten typ człowieka, co jak Ronnie Coleman by nawet wrzuc...
  • Odpowiedz
@Kasahara: Tylko jak sam by się zbadał to znowu by mu ludzie #!$%@? "ooo zbadałeś się sam, bo wiedziałeś kiedy zejść z bomby i się oczyścić, #!$%@? ci w dupe z takimi badaniami"
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: fajnie i nie fajnie, ja latami przesiedziałem na PubMedzie i byłem jego rycerzem wiele lat, ale praktyka dużo weryfikuje; szczególnie w kwestii dopingu i treningu, gdzie te badania albo ich nie ma, albo nie na takich dawkach, a treningowo 97 % badań to - 17 studentów z 0-6 msc stażu robiło wyprost jednonóż. Prawda jest po środku i hejcenie "bro" do końca też nie jest rozsądne.


@Kasahara: chodziło mi
  • Odpowiedz
@kujwdupe: To jest ten typ człowieka, co jak Ronnie Coleman by nawet wrzucił fotkę w dresach to by się #!$%@?ł "gDzIe sOm NoGi???!!111?"

@nad__czlowiek Jesteś tępy czy udajesz? Porównujesz koszulkę pewnie w rozmiarze S i XXL


Nawet jest trend na insta/tik toku gdzie pokazujesz tzw. "sleeper build", zakładasz koszulkę 3 XL a spod rękawa wyciągasz karabin 45-50cm


@dsomgi00: nie zesraj sie typie. PRzecież widać jakie miał wczesniej przedramiona wielkie jak
  • Odpowiedz
Tylko właśnie tu wszystko się dodaje.... no podda się badaniom właśnie za X msc, gdzie już wstępnie bawi się w bieganie, rzucanie wagi etc. Zanim dojdzie co do czego to nic nie będzie wykrywalne. Nie sugeruje tam nic, ale takie tam "za rok się zbadam" to - xD


@Kasahara: Przecież robił badania, i jest otwarty na jakiekolwiek badania jeśli ktoś jest zainteresowany sponsoringiem od wielu lat o tym mówi. Przecież żaden
  • Odpowiedz
Tylko właśnie tu wszystko się dodaje.... no podda się badaniom właśnie za X msc, gdzie już wstępnie bawi się w bieganie, rzucanie wagi etc. Zanim dojdzie co do czego to nic nie będzie wykrywalne. Nie sugeruje tam nic, ale takie tam "za rok się zbadam" to - xD


@Kasahara: bardzo chętnie poddam się wyrywkowym badaniom w umówionym terminie nie wcześniej niż za X miesięcy ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz