Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z tego co widzę, Micki dostał szansę na zabranie głosu w sprawie rynku nieruchomości u @wojciechsiryk który ma całkiem niezłe zasięgi. Mógłby faktycznie w ten sposób dotrzeć do pokaźnej ilości osób przedstawiając nasze racje większemu gronu, jak wiadomo ludzie obecnie wolą oglądać treści niż je czytać. Z zaproszenia jednak postanowił nie skorzystać.... Napisał "nie, dzięki XD" i pora na CS-a... No ja cie kręcę, Miras codziennie od lat tworzy na wykopie prospadkowe treści poświęcająć na to nie mały kwałek swego życia, a jak dostaje szansę by zabrać głoś i spróbować wypłynąć na szersze wody by zawalczyć o nasze racje, to nie dziękuję i nara...

Mocno podejrzanie to moim zdaniem wygląda. Ja od dłuższego czasu już zacząłem brać go z przymróżeniem oka, wstrzymywałem się zawsze z krytyką bo jednak gramy do tej samej bramki, ale coraz bardziej widzę, że to jest zwykły troll albo jakiś przegryw z problemami sami wiecie jakiej naturt, który boi się weryfikacji w świecie realnym. Bo jak to inaczej wytłumaczyć? Już pominę to jego usuwanie postów i wiele różnych historii które wieją bujdą na kilometr....

Myślę, że najwyższy czas przestać udawać, i nazwać rzecy po imieniu... Osobiście uważam, że powinniśmy oprzeć działalność naszej grupy, na osobach które faktycznie coś sobą reprezentują i nie będą bały się publicznie wystąpić w naszym imieniu....

Link do zaproszenia: https://wykop.pl/wpis/75851393/szukam-rowniez-osob-ktore-nie-popieraja-programu-k
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: micki stracił wiarygodność w momencie kiedy zapowiadał co musi się stać żeby zapakował się w kredyt, a następnie jak dokładnie się to stało to przespał temat. To nie jest postawa osoby chcącej kupić mieszkanie. Zresztą ile to już trwa... 6 lat czekania na zakup, historia na film. Trollowi by się znudziło już dawno. Niestety, prawda jest taka, że micky to przegryw, tylko swoją złość manifestuje nie za nieposiadanie partnerki, a