Wpis z mikrobloga

Nie zazdroszczę stresu. Nie chciałabym jescze raz przechodzić obrony magisterskiej. Inżynierska też była stresująca, ale na magisterce nie zostawili na mnie suchej nitki. Opracowalam budynek w centrum miasta, gdzie poprzedni już miał nakaz rozbiórki, ale jeszcze stał. Uznali to za bezczelne już na wstępie.
Trzeba sobie uświadomic, że nie wszyscy prowadzący na uczelni to Alfa i Omega. Często to ludzie, którzy zostali tam z braku innego pomysłu na życie. #pwr
  • 16
Hej, jestem po! Uzyskałem tytuł magistra po 50 minutach obrony mojej pracy i odpowiedzi na kilka pytań. Dziękuję za wszystkie plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłe komentarze i te mniej. Możecie mi wierzyć, że dzielić pracę, rodzinę, zainteresowania i jeszcze się uczyć w tym wieku to nie jest prosta sprawa. Nauka nie wchodzi już tak łatwo, przygotowanie do takiej obrony nie jest łatwe i nie denerwować się przed
Praca magisterska typu - #!$%@? do kosza od razu po wyjściu z zaliczenia. Polskie szkolnictwo wyższe to jest #!$%@? żart, zabawa w udawanie, że czegoś się uczysz.


@donttalktome: kur jaki frustrat xD sam pewnie zawoduwe skończyłeś co najwyżej xDDD