Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zmarł mi tata i w międzyczasie rozstałem się z dziewczyną. Było mi generalnie dosyć ciężko, miałem problem z tym żeby się do czegokolwiek zmusić nie mówiąc już o szukaniu drugiej połówki. Tak mam do teraz ale o co mi chodzi. Z początku kobiety w pracy były dosyć wyrozumiałe i tak dalej. „ wiadomo ciężko ci, musisz to przeboleć, nie od razu tak teraz jakieś związki.” Ale po dłuższym okresie słyszę już teksty w stylu „ może ty się boisz kobiet?”, „może ty jesteś gejem”. Nie no super ta płeć empatyczna ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 71
  • Odpowiedz
@Cane: Witaj w klubie, straciłem brata, siostrę i ojca w przeciągu 18 miesięcy. Mamę o wiele wcześniej. Otaczaj się wtedy tylko zaufanymi ludźmi, co nie oznacza rodzinę. Po prostu musisz to przetrwać. Często niestety, rodzina w tym przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Cane: Dlaczego ty w ogóle rozmawiasz z kobietami z pracy o swoich związkowych przemyśleniach? To są przecież ludzie z przypadku, a nie twoi przyjaciele.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Wypadek zwany chorobą zwaną rakiem. Tylko dwie osoby zostały, przebadaliśmy się i nie mamy nawet zalążków. Ale czujność pozostała :) Normalnie wykosiło nam ponad 20 osób w rodzinie.
  • Odpowiedz
@Cane: Przykro mi. Niestety w pracy bardzo ciężko o bratnią dusze, zwłaszcza jako facet. Jak widzisz kobiety potrafią walnąć takiego kocopoła od niechcenia. Zwyczajnie palą im się styki, że ktoś nie jest na ten moment zainteresowany pogonią za płcią, którą reprezentują. Trafiłeś zresztą na jakieś proste babska, bo ja jednak znam nieco wrażliwsze i bardziej wyważone różowe. Wchodzenie na seksualność drugiej osoby bez dobrego zapoznania to zwyczajne no-go dla człowieka rozumnego.
  • Odpowiedz
„może ty jesteś gejem”


@Cane: Ziomuś takie teksty to walą tylko debile i wieśniary (a często to jedna i ta sama osoba heh). Z daleka od takich, nie rozmawiaj z takimi ludźmi. Szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@Cane kobiety bez facetów sobie radzą a faceci bez bab nie. Życie facetów kręci się wokół kobiet. Bez kobiety marnieją, wpadają w nałogi, depresję, popełniają samobójstwa. Tak są skonstruowani faceci niestety. Kobiety są silniejsze, bo często nie myślą o sobie a o dziecku i dla niego muszą ogarniać, wcześnie wstawać, codziennie gotować ciepły obiad. A który facet po pracy sam ugotuje ciepły i pełnowartościowy obiad? Nie jakieś śmieciowe żarcie typu mrożona pizza
  • Odpowiedz
@Iskaryota Ale prawdę napisała. Zobacz na tagu przegryw jaki jest lament, że kobiety ich nie chcą. Widzę nawet w realu jak dwóch takich kumpli narzeka, że nie mają kobiety i czują się samotni. Ale jak im proponujesz jakoś wyjazd, wyjście gdzieś tam, w ogóle jakaś aktywność po pracy to mówią, że nie chcą bo im to frajdy nie sprawia, no chyba że by mieli dziewczyny to wtedy im by się chciało.
  • Odpowiedz
Życie facetów kręci się wokół kobiet. Bez kobiety marnieją, wpadają w nałogi, depresję, popełniają samobójstwa. Tak są skonstruowani faceci niestety.


@crazykokos: co?
większej głupoty jeszcze dziś nie słyszałem
  • Odpowiedz
@lexico zapraszam na psychologię i pedagogikę. Dużo ciekawych badań jest i różnic jeśli chodzi o przerywanie kobiet i mężczyzn. Obecnie obserwuję się duży rozwój kobiet i mały mężczyzn. Jeśli chodzi o rozwój psychiczny, zdrowie itd. Istnieje już stwierdzenie, że zaniknie powiedzenie „kobiety słaba płeć” i w stosunku do mężczyzn „głowa rodziny”. Facet nie jest już w stanie samodzielnie zapewnić domu do rodziny, środków na przeżycie, potrzebuje wsparcia partnerki. Kobiety sprawdzają się w
  • Odpowiedz
zapraszam na psychologię i pedagogikę


@crazykokos: czyli zajęcia czarów i magii
nie szkoda ci czasu na bzdury?
idź na budownictwo, budowę maszyn, materiałoznawstwo

Profesor na psychologii powiedział, że za x lat mężczyzn nie będzie, bo jest to genowo słabszy gatunek

nic o tym nie świadczy
problemem jest jakość plemników, a nie obecność mężczyzn
  • Odpowiedz
@lexico specjalnie dla ciebie poszukam zeszytu ze studiów z Genetyki, bo masz duże braki. Wyjaśnię ci dlaczego mężczyźni są słabsza i gorsza płcią. Dlaczego nie ewoluują a kobiety tak. Dlaczego będzie w przyszłości super kobieta a nie będzie nigdy super mężczyzny
  • Odpowiedz
@lexico i to normalne, że naukowcy wiedzą więcej. Dla nich pewna wiedza jest oczywista a laicy „pierwsze słyszą”. Ale laicy nie wykonywali doświadczeń i eksperymentów, nie przebadali 200 mężczyzn i 200 kobiet do jednego badania, nie badali dna, jedyne co mogli nadać to swój samochód w kanale w garażu o ile mają takie udogodnienie jak kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz