Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zmarł mi tata i w międzyczasie rozstałem się z dziewczyną. Było mi generalnie dosyć ciężko, miałem problem z tym żeby się do czegokolwiek zmusić nie mówiąc już o szukaniu drugiej połówki. Tak mam do teraz ale o co mi chodzi. Z początku kobiety w pracy były dosyć wyrozumiałe i tak dalej. „ wiadomo ciężko ci, musisz to przeboleć, nie od razu tak teraz jakieś związki.” Ale po dłuższym okresie słyszę już teksty w stylu „ może ty się boisz kobiet?”, „może ty jesteś gejem”. Nie no super ta płeć empatyczna ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 69
@jdhue każdy kto zajmuje się psychologią wie, że mężczyźni mają wadliwe/chore geny i nie mają one możliwości naprawiać się, przestawiać jak to ma miejsce w przypadku kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli u kobiety coś się psuje to geny się naprawiają a u mężczyzn nie ma takiej możliwości i psują się coraz bardziej
crazykokos - @jdhue każdy kto zajmuje się psychologią wie, że mężczyźni mają wadliwe/...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@jdhue naukowcy na UW twierdza, że za milion lat wygina. Ale ten męski chromosom został przebadany przez kilkuset naukowców. Każdy zgodnie stwierdza, że geny mężczyzn są wadliwe i zaniknięcie mężczyzn jest nieuchronne. Różnica jest jedynie taka, że jedni mówią że mężczyźni wyginą za 1mln lat, inni że za 5 mln lat a inni, że za 125tys. lat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pojawia się też coraz więcej kobiet, które
crazykokos - @jdhue naukowcy na UW twierdza, że za milion lat wygina. Ale ten męski c...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@jdhue dziwne, że wykopki siedzą tak bardzo po kamieniem, że żadne z tysiąca badań w tej kwestii do nich nie dotarło i uważają fakty naukowe za baity. Jeszcze czapeczkę foliową załóżcie na głowy
@Yenn_z-Wyspy7Slonc po prostu pamiętam to, czego uczyłam się na studiach i nie zakończyłam edukacji po liceum. Dla psychologów to wiedza oczywista i nikt nie mowi, że mają niechęć do mężczyzn. Ale wykopki lubią projektować, to takie zabawne ʕʔ
@Yenn_z-Wyspy7Slonc przerabialiśmy badania naukowe i wnioski tych badań i są one jednoznaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) projektuj u siebie, stednioogramietych profesorów to masz w jakimś podrzędnym uniwersytecie a nie na najlepszej uczelni w Polsce, na najlepszym wydziale psychologii w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jdhue poczytaj o hermafordytach pseudointeligencie. Dodatkowo kobiety ewoluują, a mężczyźni nie. Jak nie będzie mężczyzn to będą kobiety obojnaki. Początkiem do tych zmian ewolucyjnych są shemale itd. Ale to dla Ciebie zbyt skomplikowana wiedza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos: wśród ludzi nie istnieje prawdziwy hermafrodytyzm. nigdy się nie zdarzyło aby taki delikwent miał oba męski i żeńskie organy rozrodcze sprawne. więc nie #!$%@? mi tu głupotek które tworzysz pod tezę.