Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest popijać kawusie z expresu za 5k we własnym domu, pracując na 3 monitorach (2 do pracy + 1 do youtube/wykopu/netflixa) w kapciach słuchając kojącej muzyki klasycznej Straussa na głośnikach. Cisza, spokój, 0 stresu, 0 ludzi, 0 interakcji, 0 poganiania/ patrzenia na ręce.
Tak to ja mogę pracować.
#przegryw #blackpillraw #pracbaza #januszebiznesu #januszalfa #kolchoz #januszex #pracait #robpill
BlackpillRAW - Jak wspaniale jest popijać kawusie z expresu za 5k we własnym domu, pr...

źródło: butthurtdwellerlaugh

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@telemark problem jest globalny i dotyczy kazdego, pretensje mniej tylko do michasia, który jednym patchem wygnał stąd połowe aktywnych userów. Xd
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: W biurze mam to samo, ale muzykę mam na słuchawkach a kawusia jest z ekspresu za 100k. Ale najważniejsza jest dobrowolność przebywania tutaj.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Moja praca wygląda podobnie, tylko ostatnimi czasy często mam wyrzuty sumienia, że nie robię czegoś więcej, bo przecież mógłbym zarabiać więcej. Z drugiej strony po #!$%@? się zajeżdżać jak do emerytury jeszcze 40 lat xd
  • Odpowiedz
pracując na 3 monitorach (2 do pracy + 1 do youtube/wykopu/netflixa) w kapciach słuchając kojącej muzyki klasycznej Straussa na głośnikach.


@BlackpillRAW: Pozdrawiam z dyżuru lekarskiego- kawka, Wykop, muza ... no czasami wredni pacjenci poprzeszkadzają ale chociaż nieźle płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz