Wpis z mikrobloga

@mickpl: To jest straszne - w jakiejkolwiek debacie reprezentacja tagowiczów zjadłaby ministrów, polityków, deweloperów itd. na argumenty. Większość dziennikarzy to straszne miernoty, co w ogóle nie potrafią przycisnąć, gdy rozmówca gada głupoty.
  • Odpowiedz
Na czym się skupił Bartoszewski w odpowiedzi? Na tym, że lokatorzy mają za dużo praw i to generuje pustostany XD

A więc katastru nie będzie, budowy mieszkań nie będzie, anty-flipperowej ustawy nie będzie, POMPA kredytowa włączona na całego, a żeby wam jeszcze "pomóc" to wprowadzimy przepisy żeby landlord już w ogóle był panem waszego życia i śmierci i mógł was wyyebać kiedy mu się podoba, coś na wzór UK i section 21
  • Odpowiedz
ci hejterzy się z tym programem dokładnie nie zapoznali XD


@mickpl: Ja ogólnie wszystko mogę zrozumieć, wiem, że w polityce zawsze będą wały. Ale za takie bezczelne #!$%@? to powinien być sąd polowy i kula w łeb na miejscu.
  • Odpowiedz
Większość dziennikarzy to straszne miernoty, co w ogóle nie potrafią przycisnąć, gdy rozmówca gada głupoty.


@Jankowalski715: mogą też być sponsorowani przez tych samych ludzi i wiedzą, żeby nie kąsać ręki, która karmi.
  • Odpowiedz