Wpis z mikrobloga

Siema dziki! STARCIE Dzisiaj o 20:00 na wykopowym MirkoCzacie - live #fammemma

MirkoCzat to nowa apka zintegrowana z wykopem - pozwala na jednoczesne oglądanie streamów YouTube i mirkowanie na mikroblogu wygodniej niż przez wykop.

WJAZD NA KANAŁ MIRKOCZATU CAŁKOWICIE ZA FREE

Zapraszam na kanał #fammemma

FAME 21 STARCIE: Szeli & Mrozzo vs Greg & Młody Ninja



MirkoCzat jest w fazie testów - zachęcam do sprawdzenia i komentarzy co działa, co nie działa i co mogłoby lepiej działać - wszelkie uwagi i pomysły mile widziane To faza testów więc MirkoCzat na razie działa tylko na komputerach (wersja mobilna wkrótce)

---
🟢 117 osób online na kanale #famemma
💭 Mikroczat | 📘 Instrukcja | 🧷 Skrypt do logowania na Mikroczat

#famemma #primemma #donkasjo #mikroczat
WykopX - Siema dziki! STARCIE Dzisiaj o 20:00 na wykopowym MirkoCzacie - live #fammem...

źródło: FAME MMA MIKROCZAT

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiskeyIHaze napisałem algorytm, który oblicza liczbę osób, które pisały i sprawdza jaka część jest online (status "online"/"offline" jest przy każdym użytkowniku, gdy pobiera się informacje o nim z API wykopu). Zastanawiam się jeszcze, czy jest sens do tego dołączyć tych, którzy plusowali, ale sami się nie udzielali

---
🟢 40 osób online na kanale #primemma
💭 Mikroczat | 📘 Instrukcja | 🧷 Skrypt logowania na Mikroczat
  • Odpowiedz
@WykopX: już się trochę rozeznałem w tym jak to działa i całkiem spoko. Tylko powinno się dać zrobić większy obraz z yt kosztem belki i czatu ale bez zwiększania okienka z użytkownikami.
  • Odpowiedz
@WykopX uważam, że byłby bardziej intuicyjny. I tak na szybko to jeszcze odnośnie sugestii:
mogłoby zaciągać komentarz/wpis (w sumie i tak ten komentarz/wpis jest pobierany z api zapewne) do którego ktoś odpowiada i po kliknieciu na odpowiedź pokazuje cała dyskusje.
plus nie wiem czemu ale nie działa słownik, przynajmniej w chromie.

---
💭 Mikroczat
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze No dobra, to przetestujmy. Wciśnij CTRL+SHIFT+R i będzie można wybrać dodatkowy uklad, z youtubem na srodku. W sumie faktycznie podczas oglądania niektórych wydarzeń warto bedzie sie bardziej skupić na transmisji, a nie na czacie. Bardzo dobra sugestia.

do którego ktoś odpowiada i po kliknieciu na odpowiedź pokazuje cała dyskusje.


Kliknij dwa razy w mój albo swój komentarz i zobaczysz co się stanie ;)

---
🟢 41 osób online na kanale #primemma
WykopX - @WhiskeyIHaze No dobra, to przetestujmy. Wciśnij CTRL+SHIFT+R i będzie można...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz