Wpis z mikrobloga

@Krupier: żeby to jeszcze taczka była a to nawet do wożenia skoszonej trawy się nie nadaje, no chyba że zamiast na raz wolisz dymać do kompostownika 5x. Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do zabawy hehe mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i kupić taczkę będzie można tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni
@Saeglopur: weź to usuń zanim ktoś z tagu #
@Krupier: A po co ci ona? niby taczka służy jako narzędzie do pielęgnacji działki (transportowania różnych materiałów, takich jak ziemia, piasek, kamienie, liście czy rośliny) a ty - bez urazy, ale nie wyglądasz na osobę, które lubi dbać o swoją ziemie xdd

Trawa jest wysoka i zapuszczona, a obok posadzonych roślin są chwasty i inna trawa, co sprawia, że wygląd ogrodu pozostawia wiele do życzenia. Wygląda to bardzo nieestetycznie.
No i
@Krupier Przygłupy nie widzą różnicy między taczką ogrodową, a taczką budowlaną i, że zakres ich prac jest inny.

@crazy_mole @Sprus @rzeznia22 @Saeglopur @Pesa_elf
Info dla płaczków, którzy twierdzą, że zaraz się rozleci-taczka ogrodowa jest lekka, przystosowana do prac w ogrodzie kosztem wytrzymałości ale jeśli jest używana do tego, czego jest przeznaczona to nic się jej nie stanie.
Taczka budowlana jest bardziej wytrzymała, kosztem jej wagi.Jest przeznaczona jak sama nazwa wskazuje, do prac
@rzeznia22: fajna, lekka, do wożenia hurtowej ilości materiałów budowlanych może się nie nadaje, ale na działeczkę czy do ogródka zajebista sprawa. Sprezentowaliśmy taką teściowej i już z 5 lat #!$%@?
@Krupier: Gratuluję :-) Ale niestety ta taczka do niczego się nie nadaje, zarówno z jakości jak i z konstrukcji. Jest za płytka, niestabilna, brakuje podpórki z przodu (zauważysz to dopiero jak wysypiesz trochę więcej ziemi i dostaniesz metalowymi nóżkami po piszczelach ;) Miałem identyczną to oddałem na złom i kupiłem już porządną. Ta taczka jest fajna, jak się nią pustą po działce jeździ.
@Krupier: Ta taczka ma tę zaletę, że jest lekka, ale jej stabilność i trwałość jest niemal zerowa. Normalna, metalowa, spawana taczka w sklepie metalowym kosztuje ok. 200 zł, 'garażowana' wytrzyma dziesięciolecia.