Wpis z mikrobloga

Ostatnio nawet kibicowałem Bartkowi i Adzie, bo jeszcze bardziej nie lubię reszty dziewczyn (Dominikę nawet lubię, ale mniej po tym, jak dała się zmanipulować żmijom i wywaliła Kubę), jednak po ostatnim odcinku i zapowiedzi nowego, to #!$%@?ć ich. Powinni dostać jakąś karę od produkcji za to, że kazali nowemu spać na jakiejś małej drewnianej ławce. Nie dość, że brak kultury i chamstwo to jeszcze niedostosowanie się do zadania z listu. Bartek, pomimo że dostarcza mi najwięcej beki z uczestników, to jeszcze większą beką jest jak tak duży i dobrze wyglądając chłop, udający samca alfę może być tak niepewny siebie i zakompleksiony.

Btw. Z jednej strony spoko, że Janek był pewny siebie i nie dał się zdominować na tej randce, z drugiej takie wejście do hotelu to zawsze kiepski pomysł i źle się kończy. Ma szczęście, że trafił na nielubianą parę, chociaż bez jakiegoś immunitetu to długiej kariery mu nie wróżę (jedynie z Emi bym go widział).

#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@avirant post w punkt… ja też sama kilka dni temu broniłam ich i raczej starałam się widzieć też ich dobre cechy ale to co zobaczyłam na zajawce jak ten gościu leży na komodzie a oni się miziają albo sama to rozmowa przy stole to żenada. Zabrakło elementarnych podstaw wychowania… i mimo że Bartek robi ten program to jak można było tak się zachować w stosunku do nowego uczestnika…
  • Odpowiedz