Wpis z mikrobloga

@roots18: Lubię piwo bezalkoholowe i bez dodatkowych cukrów jak jakieś gówna smakowe. Rzecz w tym, że takie piwa są droższe od zwykłych, a na logikę powinny być tańsze ponieważ są bez alkoholu. Odrzucam oczywiście smakowe, które są opodatkowane dodatkowo podatkiem cukrowym.
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl: moim skromnym zdaniem są, ale niestety nie są łatwo dostępne. Wczoraj właśnie dodaliśmy piwko niemieckiego browaru Tucher, które w mojej opinii jest top1 jeżeli chodzi o bezalkoholowe lagery. Polskie krafty również smakują świetnie i niewiele różnią się smakiem od tych alkoholowych odpowiedników. Może po prostu nie trafiłeś jeszcze na takie, które by akurat Tobie zasmakowało, ale jeżeli lubisz smak piwa to jestem przekonany, że znalazłbyś bezalko, które trafiłoby w Twój
  • Odpowiedz
@roots18: jak piwa 0% wchodzily do sklepow to rzeczywiscie byly słabe i ciezko bylo to pic, ale aktualnie moim zdaniem niektóre są już bardzo dobre. od siebie polecam: heineken 0, łomża 0, z wyzszej półki browar stu mostów
sam czesto pije np. po bieganiu jako izotonik (nie bez powodu czesto na imprezach biegowych miloslaw 0% ipa dolaczony jest do pakietu startowego)
  • Odpowiedz
@roots18 zapewne piłeś ich więcej niż ja ale wszystkie bezalko są dla mnie jakby wodniste. Po piwie oczekuje choć minimalnej goryczy a w bezalkoholowych jej brak. Na pewno we wszystkich koncernowych, w craftow które pilem też jej nie wyczułem. Kiedyś pijałem zerówki ale teraz uważam że nie ma sensu i już lepiej sobie coś gazowanego po prostu wypic

A tu niżej ktoś poleca Heinekena zero gdzie wersja alkoholowa jest totalnie nijaka. A
  • Odpowiedz
@roots18 jedyne piwo 0% jakie pije to Miłosław ipa bezalkoholowe.
Reszta piw 0 to jak pół na pol z wodą i faktycznie wolałbym się wody napić. Taniej wyjdzie a smak podobny. O owocowych tworach nawet nie wspomnę bo Helenka lepsza od radlerów.
  • Odpowiedz
Swoją drogą, czy są wykopki co lubio dobre bezalkoholowe piwka?


@roots18: ja na przykład uwielbiam w podróży w gorący dzień popijać sobie takie 0% wittbiera (może być nawet Ż Białe) oczywiście prowadząc samochód. (butelkę trzyma żona jakby co).
  • Odpowiedz
@roots18: pomijajac miłosnikow tatry i królewskiego to ogolnie bezalko piwa ze przechvjowe w smaku. Duzo przetestowałem i zadne nie zblizyło sie do smaku zwykłego piwa. Rozwodnione tarło zazwyczaj o innym smaku niz chmiel. No i druga sprawa cena 5-7zł za bezalko to jakis niesmieszny zart
  • Odpowiedz
@roots18: rynek zerówek to jeden z najszybciej rosnących w polsce, co zresztą widać, bo półki z zerówkami mocno się zwiększyły na przestrzeni ostatnich lat. To, że przeciwnicy są głośni i ujadają nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
@roots18: Ja lubię bezalkoholowe i czasem se pijam jak towarzystwo popija piwerka, ale nie na tyle żeby sobie kupować. Za darmo, to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roots18: Lubię zerówki za to że mają smak (inny niż woda), nie są słodkie (nie aż tak jak cola i podobne napoje) i jednocześnie nie są alkoholowe (bo samochód, praca, sport itp). Na upały, albo do obiadu - ideolo.

A w Polsce i tak łatwiej kupić zerówkę niż np. we Włoszech czy w Chorwacji. Ostatnio na wakacje targałem dwa sześciopaki przez 1200km, żeby nie musieć szukać na miejscu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz