Wpis z mikrobloga

Rozwaliłem sobie rękę i mam trochę więcej czasu na YouTuba.
Tak sobie włączyłem najnowszy odcinek #yanek i pewna rzecz wpadła mi w oczy.
Janek wiele razy zarzekał się, że na kanale nie ma spadku wyświetleń i film na mnie nie jest stworzony w celu ich podbicia.
Tak się składa, że dzisiaj pokazał wykres i jakoś dziwnym trafem wyświetlenia spadały jak równia pochyła. Do czasu pewnego filmu, po którym wybiły pionowo w górę. ( ͜͡ʖ ͡€)
Korsir - Rozwaliłem sobie rękę i mam trochę więcej czasu na YouTuba.
Tak sobie włączy...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Tak tak przypadkowo obejrzałeś! Jesteś jego największym fanem!
Specjalnie wbijałeś mu szpileczki poza kamerą. Adres altany podałeś. Zgłosiłeś go do zarządu ROD.
Nigdy nie pokazałeś kartonów z lodówki która sprzedałeś.
Odgapiłeś od Janka narzędzia VEWOR
Odgapiłeś od Janka McDOnalda
Robisz Ducato tak jak Janek
masz kompleks Janka!
Nigdy byś z nim nie wygrał w siłowaniu na lewą rękę!!!
dddobranoc - Tak tak przypadkowo obejrzałeś! Jesteś jego największym fanem!
Specjalni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-19 o 19.37.20

Pobierz
  • Odpowiedz
@Korsir: on się przecież poniekąd przyznał sam do braku wyświetleń w poście poprzedzającym film. Tak samo spadku wyświetleń nie zauważył jak ilości łapek w dół i komuś w komentarzach chciał mailem wysyłać screeny, że ich nie ma po tym filmie z budową busa xD
Kamilek2323 - @Korsir: on się przecież poniekąd przyznał sam do braku wyświetleń w po...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
Szukacie w poprzednich filmach, jak on w tym mówi, że jak wyświetlenia spadają to trzeba coś zrobić żeby tą widownię na nowo zainteresować. On jest serio głupszy niż nam się wydaje, tylko że jego wielbiciele są pustakami i oni tego nawet nie zauważają. On wszystko co mu ostatnio zarzucają sam potwierdził w tym filmie. #yanek
  • Odpowiedz
@Korsir: Kubuś daj spokój z takimi pierdołami, masz potrzebę jakoś skomentować temat to zrób krótki live, wygłoś swoje podsumowanie i punkt widzenia i zapomnij o "aferze" bo szkoda to grzać. Bądź szczery, otwarty i konkretny. A jak to za mało to montuj film w stylu Wardęgi, wal screenami i konkretami i zamykaj temat. Turas sam się nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korsir: Jak już poruszasz temat Janka, to odnieś się jakoś do tego, że twój kolega "Łukasz od współprac" ma tutaj konto, które w zasadzie działa tylko i wyłącznie na tagu #yanek i jest wymierzone w kierunku Janka i bronienia ciebie. Ty o tym dobrze wiesz i nawet przekazujesz swojemu koledze screeny, które on tutaj umieszcza. Taki marketing obaj prowadzicie?
  • Odpowiedz
@Korsir: Nie wierzę w to, że go bronie, ale ten wykres właściwie nie wiele mówi. Owszem, spadły wyświetlenia względem kilku dni, ale patrząc na końcówkę marca i ten dołek, to wyświetlenia są na podobnym poziomie. Wzrost przed dołkiem był po prostu spowodowany tym, że wyjechał do Włoch i zaczął wrzucać częściej filmy, a sam dołek tym, a sam dołek wynikał z tego, że wrzucił pod rząd 2 filmy z urbexu, który
  • Odpowiedz
Rozwaliłem sobie rękę i mam trochę więcej czasu na YouTuba.


@Korsir: Aha, i jeszcze jedno. Nie udawaj, że nagle teraz znalazłeś czas na oglądanie Janka. Niby nie oglądasz, a dokładnie wiesz co było w każdym filmie, na każdym live. Także nie pal głupa, bo oglądasz wszystko.
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji: Mocna tendencja spadkową od początku wyjazdu, zapytałem się go na live czy ma jakikolwiek pomysł na przynajmniej te 20 k wyswietleń. Mówił,że Urbex który okazał się chyba najmniej oglądanym filmem. Zaczęło się palić od tyłkiem no i Janek wymyślił sprytny plan.
  • Odpowiedz
@Mular899: filmy z budowy kampera i z wyjazdu do włoch mają praktycznie taką samą ilość wyświetleń, poza tymi dwoma z urbexu i dwoma filmami po urbexie, bo pewnie algorytm YouTube dołożył cegiełkę, jak zauważył, że te dwa ostatnie odcinki słabo się oglądały, i nie polecał jego nowszych filmów.

20k wyświetleń w jego przypadku sa nie realne
  • Odpowiedz