Wpis z mikrobloga

Szanowne mirki i mirabelki,

Z radością witamy Was ponownie, tym razem w nieco bardziej oficjalnym tonie. Nasz poprzedni post opublikowany na prywatnym profilu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona użytkowników Wykopu jako reprezentanci naszego skromnego sklepiku internetowego.

Krótka informacja o naszej działalności - jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych osób, które grając w CSa wpadły na pomysł stworzenia sklepu specjalizującego się w piwach bezalkoholowych. Z pasji do tego tematu postanowiliśmy działać i tak narodziła się ZdrowaPianka.pl. Naszą misją jest zaopatrzyć fanów piwa bezalkoholowego w dobry towar, a tych, którzy jeszcze się nie przekonali zachęcić do spróbowania i przejścia na jasną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami jeszcze długa droga by osiągnąć to co sobie zaplanowaliśmy, ale będziemy walczyć i sprowadzać dla Was coraz to ciekawsze i bardziej niszowe produkty z całej europy.

Na początek naszej wspólnej przygody przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Jak się pewnie domyślacie, organizujemy #rozdajo. Mamy dla Was 5 kuponów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w naszym sklepie na zakup piw bezalkoholowych (koszt przesyłki oczywiście po naszej stronie).

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że zaplusujecie ten post! Wasze plusy przyjmujemy do niedzielnego wieczoru. Zwycięzców wyłonimy za pomocą platformy mirko.pro

Oprócz konkursu przygotowaliśmy również kod zniżkowy dla wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie. Podczas finalizacji zamówienia wpiszcie kod WYPOK , aby otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie, bez kwoty minimalnej.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do naszego sklepu pod adresem https://zdrowapianka.pl
Jeżeli chcecie dodatkowo być na bieżąco z naszymi nowościami oraz promkami zapraszamy na nasz instagram pod adresem **https://instagram.com/zdrowapianka

Zespół ZdrowaPianka.pl

#piwo #piwobezalkoholowe #zdrowapianka #bezalkoholik
ZdrowaPianka_pl - Szanowne mirki i mirabelki,

Z radością witamy Was ponownie, tym ra...

źródło: logonowecircle

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@ZdrowaPianka_pl szanuje piwa 0% ale one takie jak siki. Jedyne piwo które ma goryczkę to Miłosław ipa bezalkoholowe. I to jest jedyne które pije. A próbowałem już sporo. Które z waszej oferty ma taką goryczkę jak Miłosław?
  • Odpowiedz
@ZdrowaPianka_pl: jakie polecacie? ode mnie Nepomucen FOR.REST, to jest absolutnie sztos nad sztosami (jestem fanem lasu, w % również) no i PINTA Mini Maxi IPA tez świetna + Hopllo.
Z takich pod blokiem do dostania to: Heineken 0%, Kozel 0% (no ujdzie) i Lech Free (chyba z sentymentu)
  • Odpowiedz
@BetonowyCement: dzięki, bo to dosyć ważna dla nas informacja. Myślałem, że ten miłosław jest już na tyle popularny, że można go kupić dosłownie wszędzie.
@metalowy_pasterz generalnie nie chcę wprowadzać Cię teraz w błąd, ale postaramy się jak najszybciej w przyszłym tygodniu wprowadzić pełne informacje na temat makroskładników oraz składu każdego piwa
@clickPLUS kormoran niestety nie łapie się już pod to pojęcie ponieważ posiada w zawartości więcej niż 0.5% alkoholu, ale uważam
  • Odpowiedz
@ZdrowaPianka_pl: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
  • Odpowiedz
@ZdrowaPianka_pl: ja tam lubię wody chmielowe, żeby to jeszcze nie kosztowało milion złotówek, po tych wszystkich nowych opłatach i daninach cukrowych miałoby ogromną popularność.
  • Odpowiedz
nie mogę znaleźć ciemnego zwykłego,


@telemark: z ciemnych zwykłych to na razie posiadamy tylko kozla czeskiego i birell polotmavy(który jest pół na pół). Na dniach powinny pojawić się nowe opcje z ciemnych

Które z waszej oferty jest najbardziej goryczkowe


@xionacz: jest mi bardzo ciężko stwierdzić, bo sami między sobą mamy spory w tej kwestii, więc to pewnie jest mocno względne, ale celowałbym może w Sowie APA. Niedługo będziemy mieli najprawdopodobniej
  • Odpowiedz